Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
Ja wiem że my tu na wykopie lubimy narzekać, lubimy dyskutować, ale jak ja widzę żeeeee ktoś tutaj robi dymy i obraża ekstraklasę jak @erni13 to ja panowie nie rozumie.

Odszedł od nas król rozpisek, przypuszczam że trzeba szukać wśród ludzi z Filippą Eilhart na avatarze, ale to nie znaczy że jest gorzej. Monopol sam się zlikwidował. Teraz ja daję #biedarozpiska, @jedrzejk najlepsze ligi świata, @mienskoduszone ma swoje #zibipoleca z serie A.

Konkurencja tak działa. Każdy znajdzie coś dla siebie. Proszę nie narzekać, że się nie podoba, że hity nie takie, że Borek to czereśniak a Lewandowski poszedł do klubu bankruta. Nie narzekać, bo macie wybór. Wolny rynek. Paróweczki.

Miłego dnia.

#mecz #pilkanozna #dzienmeczowy
  • 12
@fxd_: – Nas nie interesuje znaczy się chodzi o to, że... bo w ogóle w rozpiskach @aut91 były zagraniczne ligi a one są w ogóle... później ogląda się taki zagraniczny mecz i trzeba rozkminiać kto co był i o co chodzi... zresztą... nas nie interesują zagraniczne ligi
– Kosa z zagraniczniarzami jest zawsze i wszędzie?
– Cały czas. I całe życie.
Pobierz
źródło: comment_1661074650HYRKY4dKq0wWOudCRJcYkU.jpg
@fxd_: @jedrzejk @Lolenson1888 jaa nieee eee rozumiem yy jednejj eee rzeczyy, Panowiee czemuuuu yyy @erni13 eee obrażaaa eee ekstraklaseee, rozpiskeee bozaaa @jedrzejk aaa korzystalll yyy z rozpiskii eee naczelnegooo kibicaaa ekstraklasyyy i yyy Jagielloniii Ś.P Autaaaa91? Jakkk ee się nieeee podobaaaaa toooo niechhh seeee eee samii zagraniczniarzeee yyy rozpiski robią naaa eee swoich yyy ligach, naaaa tagachhh odpowiednichhh a niee narzekają eeee, dostajeeee eeee gotowe i narzekaaaa. Takaaaa jestttt prawdaaa eee
Pobierz
źródło: comment_1661075353IswQXcXFHOk9lippfmNuDQ.jpg
@fxd_: Po prostu piszemy do siebie i jeżeli przychodzą na tag inny rozpiskowicze to mamy już do nich kontakt na prywatnej wiadomości, oni do nas i po prostu umawiamy się na pw bez sprzętu bez niczego i jeśli oni mają tylko dziesięć meczów do rozpisania to my wybieramy dziesięć, umawiamy się poza tagiem, i oni nam tłumaczą gdzie... w jakim miejscu oni czekają nas nas