Wpis z mikrobloga

@3and3: kolega @szasznik ładnie odpisał - w pełni się zgadzam I nie mam nic do dodania obecnie.
Troubleshooting problemu z pamięciami może mieć wiele powodów (niezgodność pamięci, uszkodzony DIMM, uszkodzony slot, nawet uszkodzony kontroler pamięci w procku). Musiałbyś mieć trochę sprzętu zapasowego do testów, więc radzę odposic w tym temacie - przynajmniej na tym etapie.
@3and3: Nie znam się na WOT i czy ona bardziej na procku siedzi czy na grafie. Ale w takim wypadku to bym pokombinował z delikatnym podkręceniem procka i grafiki. Bo wymieniać ich ci się raczej nie opłaci. No chyba że wyrwiesz w dobrej cenie akurat jakąś i7 na olx.
Aha i SSD ci nie pomoże w wypadku takich zacinek jak opisujesz. Raczej ogólnie zwiększy ci kulturę pracy PC(system i gry będa
@3and3: To o czym piszesz, czyli przycinanie po wyjechaniu zza rogu na przeciwników miałem i u siebie. Problem zniknął po przeniesieniu gry na SSD właśnie. Najpewniej było to doczytywanie tekstur z HDD…
@luslom moja wiedza o kompach skończyła się kiedy 512 mb ram było wypas, ale po cichu dysk podejrzewam bo jest głośny i slychach jak mocno zgrzyta to wtedy gra gorzej śmiga
@3and3: Oczywiście, jeśli zamówiłeś tak jak ktoś polecał wyżej SSD od Crucial to na ich stronie jest darmowy tool do pobrania do zrobienia migracji. Wkładasz do kompa nowy dysk, instalujesz tool, potwierdzasz ze dobrze wykrył partycje źródłowa i docelowa, wciskasz next i idziesz na kawę :-)

Po wszystkim zmieniasz w bios kolejność bootowania na SSD i „pora na CSa”, tzn WoTa ;-)