Wpis z mikrobloga

Mirki, moze ktos wie bo ja googluje i szukam i na razie nic fajnego nie wymyslilem..

Mianowicie chodzi mi o kuchnie ze zlewem naroznym (bo chyba nic innego nie bedzie lepsze do oszczedzenia miejsca i zmieszczenia w wymiarach 186cm*145-150cm (sciana ta druga ma 163cm, ale chce troche po skosie wchodzic do kuchni...)

Z tego co wiem #ikea nie ma zadnego mebla do zlewu naroznego? i nawet jakbym przerobil to mi nigdzie nie wejscie jakis ladny i praktyczny jak np. ten https://allegro.pl/oferta/zlewozmywak-zlew-granitowy-narozny-syfon-6-kolorow-6855802473

W leroy meroy merlin tez chyba kupa, bo nawet na ekspozycji maja szafke narozna 112*65cm to zlew jest normalny w szafce obok o szerokosci 60cm... .Ociekacz co prawda idzie na narozna i to jest super, ale wtedy raczej nie pomieszcze wszystkiego:
potrzebuje zmiescic - najlepiej:
piekarnik z plyta grzewcza - szerokosc - 60cm
zmywarka - 60cm
zlew...

No i mam wyjscia -
w1 albo piekarnik dac w slupku nad zmywarka co nie jest podobno dobre,
w2 albo zrezygnowac ze zmywarki
w3 albo kombinowac ze zmywarki 45cm
w4 najlepsze chyba - zlew narozny

Macie jakies pomysly? Pewnie nie jeden to juz przerabial.

Wiem, ze moge kuchnie na wymiar ale boje sie o jakosc uzytych materialow - fronty i mechaniczne. Pewnie zaplace jak za premium a dostane klase mniej...

Czy jakis system z gotowych elementow ma w ogole narozne szafki lub szafki, ktore moglbym przerobic? Pytam kogos kto tak ma zrobione lub nie zrobil bo sie nie dalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#meble #projektowanie #projektowaniewnetrz #kuchnia #blackredwhite #leroymerlin
  • 3
  • Odpowiedz