Wpis z mikrobloga

Wybieram się pierwszy raz do Grecji, na Krete. Będę tam w połowie września, jakiej pogody mogę się spodziewać? Nie oczekuje temperatur 30+, natomiast najważniejszy jest brak opadów i trochę mnie stresuje ten wrzesień. Był ktoś z Was? Jak wspominacie? Na jaką pogodę trafiliście? #wakacje #grecja #kreta #podroze #podrozujzwykopem
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ufo369: też będę w połowie września, będzie dobra pogoda Mirek nie przejmuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fnzavrjvrz: te prognozy to można sobie wiesz gdzie wsadzić, jak byłem w tym roku w czerwcu to miało padać cały tydzień, a finalnie padało tylko raz i to z samego rana
@ufo369 @chodzacy_internet @YoungBoniekk generalnie pogoda we wrześniu w grecji to ideał. Do połowy września upały po 30 stopni a tak od drugiej połowy września do połowy października 25 stopni i lekki wiaterek. Tylko te 25 stopni to tam dobrze opala ;) a i woda cieplejsza się wydaje bo mniejsze różnice temperatury między powietrzem i wodą :) W ostatnich latach raz nie dopisała pogoda w Grecji na jesieni 2020 przez tydzień był mega