Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy promotor może ustalić minimalną liczbę stron i mnie nie dopuścić do obrony, jak mu się praca nie podoba, mimo że jest ok napisana? Zamiast dać 3, będzie wolał nie dopuścić do obrony? Mój mi każe napisać minimum 90+ stron i tyle mu napiszę, ale się czepia stylu i mówi, że mam to poprawić, albo nara. Nie czepiałbym się, gdyby nie: 1) wiedza, że ludzie go omijają, bo jest szajbnięty 2) nie fakt, że widziałem gówno prace na wydziale, które przechodziły (ledwo 60 stron), a on będzie chyba chciał mnie uwalić....

#magisterka #studia #studiapubliczne #promotor

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ffd742e019e56123c06c30
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: Tak może. Ale tak to właśnie jest jak się wybiera szajbniętego promotora,się nie pomyślało w zaślepieniu - to teraz się płaci.I nie,ja się nie wyzłośliwiam. Mnie się też coś podobnego (ale nie do końca) trafiło i znam ten ból.

Nic nie możesz zrobić teraz oprócz tego co pisze @Matemit . Nie wiem czy zmiana promotora będzie łatwa,chyba nie. Tym bardziej,że w razie czego twój były promotor może być na
  • Odpowiedz