Wpis z mikrobloga

Nigdy nie grałem minerem i chcę tą ligę spróbować ten build - bardzo wkurzające jest detonowanie min czy jak grałem totemy bez większego problemu - to z minami będzie podobnie?
#pathofexile
  • 12
@Greg36: Jest dość spora różnica pomiędzy totemami a minami. Ludzie wykorzystują często dwa sposoby:
1) Ustawiają detonate mines na lpm i detonują miny za każdym razem, gdy się ruszają
2) Trzymają cały czas przycisk detonacji wciśnięty
@Meexs: to sie chyba dotyczy tylko przypadków gdy nie zdążysz rzucić wielu i musisz się ruszyć, to odpalisz tylko parę zamiast wielu, bo nie dasz rady się ruszyć i odpalić później jak dorzucisz więcej.

ale to jego pytaj nie mnie, ja tylko napisałem o co chodzi z chainowaniem bo o to pytałeś ¯\_(ツ)_/¯
@10129: To tak nie działa, w skillu chodzi konkretnie o detonację, a nie rzucenie min. Liczyłem po prostu na odpowiedź Pana @MyScooter.

No nic, powodzenia dzisiaj na lidze, jeśli startujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Greg36: skad ty wziales to zdjecie? na zadnym jego filmie na youtubie nie ma detonacji na lewym w którym robi bossa/mapy. nawet na tym filmie co wysłałes jest to dokładnie opisane od ~27 minuty

@Meexs: https://youtu.be/1mk02PN25Zc zobacz sobie jak on detonuje miny, wciska przycisk raz i potem rzuca miny przez to Blastchain zadaje te dodatkowe 5% za kazda mine dlatego to jest op i łatwo burstowac bossy, jak bedziesz ciagle
wciska przycisk raz i potem rzuca miny przez to Blastchain zadaje te dodatkowe 5% za kazda mine dlatego to jest op i łatwo burstowac bossy, jak bedziesz ciagle klikal detonacje na bossach to bedziesz robil polowe dmgu. Na mapie to nie ma znaczenia


@MyScooter: Ale przecież ja to właśnie napisałem, że nie klikają ciągle detonacji, tylko wciskają i trzymają klawisz wciśnięty. Mapowanie z detonate na lpm, i drugi sposób na bossy.