Wpis z mikrobloga

Po wczorajszym wpisie dzisiaj czas na coś luźniejszego. Na pewno pamiętacie atak na Kapitol przez zwolenników Trumpa, kilku konfiarzy wtedy, a właściwie Trumpowców robiło niesamowite fikołki żeby tylko między innymi zarzucić whataboutismami o BLM albo zrzucić wszystko na Antifę, Jednym z naczelnych fikołkarzy podczas tego wydarzenia na wykopie był @L3stko, a to jest według mnie jego najlepszy fikołek, właściwie nazwałbym to bardziej teorią spiskową, a jeszcze bardziej po imieniu - Srogim szurstwem. Otóż L3stko nie wykluczył w jednym wpisie tego, że atak na Kapitol był prowokacją, prowokacją Antify tak jak jego idol Trump uwielbiał zwalać wszystko na tę organizację. Minęło już trochę czasu, a ja nadal czekam na ostateczne, miażdżące dowody tego, jakieś konkrety i coś mi mówi że się już nigdy nie dowiem, tak samo zresztą jak ze "sfałszowanymi" wyborami prezydenckimi w 2020.

#codziennykonfiarz 31/??? <- Tag do obserwowania

#bekazprawakow #bekazkonfederacji #urojeniaprawakoidalne #prawackalogika #shitwykopsays #usa #kapitol #antifa #neuropa #4konserwy #konfederacja #heheszki #l3stko #polityka
Pobierz D.....r - Po wczorajszym wpisie dzisiaj czas na coś luźniejszego. Na pewno pamiętacie...
źródło: comment_1660899743MSBwo3SYuTSRqzjlzhLeDj.jpg
  • 3
@Devhar: Jeśli to była prowokacja, to dlaczego Republikanie są przeciwko komisji wyjaśniającej tą sprawę (tylko musieli organizować ją Demokraci).

Do tego Republikanie przyjęli stanowisko, że Jan 6 to był "legitimate political discourse" czyli uzasadniony dyskurs polityczny.

Gdyby to była prowokacja, antifa i w ogóle to przecież Republikanie powinni chcieć wyjaśnienia tej całej sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)