Wpis z mikrobloga

@Kiedys_Mialem_Fejm: nic dziwnego że osoba na jednym z najwyższych stanowisk w państwie, po której jednak jakiegoś poziomu obycia można się spodziewać, publikuje takie gówno filmiki na tiktoku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) w jaki sposób byłeś w stanie powiązać to z ruską propagandą? Przypominam że w co bardziej cywilizowanych krajach politycy podawali się do dymisji za podobne rzeczy a tutaj to każdy krytykujący takie zachowania jest onucą. Zresztą
@Sahkez:

w jaki sposób byłeś w stanie powiązać to z ruską propagandą


https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/finlandia-tnie-wizy-dla-rosjan-zrobili-sobie-z-tego-kraju-baze-wypadowa/9kxhhz5

To plus wejście do Nato

Zresztą największy problem z tym mają sami Finowie więc jak to jest, same onuce tam są?


Ja nie wiem jak jest w Finlandii więc się nie wypowiadam na ich temat bo nawet nigdy tam nie byłem. Mam taką zasadę jak się na czymś nie znam to nie komentuję. Piszę tu o polskich czempionach
@Kiedys_Mialem_Fejm: ludzie są #!$%@?, nie ukrywam że taki polityk który jest ludzki- nie wiem, pokazuje zdjęcie jak gra w golfa, kosza z dzieciakami czy bawi się na imprezie (byleby nie było widać że polewą wódę i spija alko z pępka prostytutk), czyta książkę czy cokolwiek dla mnie jest bardziej przystępny niż te nasze sztuczne jednostki w rządzie co jedynie potrafią gadaćfrazesy i 'reprezentowac' kraj w sposób w jaki u nas torobia.
@KakaowyTaboret: nie trzeba być sokołem żeby wywnioskować że o naszym #!$%@? nie pisałem, chociażby o Wlk. Brytanii, Grecji, zresztą to dane społeczeństwo decyduje co jest dopuszczalne a co nie, u nas widocznie wszystko jest bo nikt nie robi afer w związku z tym co politycy robią.
@Kiedys_Mialem_Fejm: pracuje z Finami i nikt nie widzi w tym żadnego problemu. Jedyne co to uważają ze bardziej powinna dbać o bezpieczeństwo informacji bo teraz wyciekł film, kiedyś może być to coś ważniejszego.

Ogólnie to sami Finowie obserwują w swoich socjalach wysyp „zbulwersowanych Finów” chociaż w realu nikt nie daje o to #!$%@?. Ciekawe skąd w takim razie to internetowe oburzenie pochodzi…nie wiem aczkolwiek się domyślam.
nic dziwnego że osoba na jednym z najwyższych stanowisk w państwie, po której jednak jakiegoś poziomu obycia można się spodziewać, publikuje takie gówno filmiki na tiktoku?


@Sahkez: przecież to nie ona opublikowała tylko jakaś gazeta