Wpis z mikrobloga

fanatycy ryana robią fikołki rodem z TVP. "reeeee, przecież wcale nie sprzedał ryan, on tylko zrobił filing, to nic nie znaczy, MSM manipuluje, tudemun", olewając to, że ten filing jednak ma znaczenie.

Chyba już zapomnieliście jaka była retoryka gdy Ryan wszedł w BBBY - miało być wskrzeszenie martwego biznesu, value investment, wielki powrót, tak jak GME. Zamiast tego Ryan robi filing, że planuje #!$%@?ć (albo już #!$%@?ł) papier który kupił 5 miesięcy temu. Rozumiem, że tak się zachowuje osoba, która planuje long term plan? ( ͡° ͜ʖ ͡°) po co sie zastanawiać, lepiej przesunąć goalpost.


Zerohedge, jeden z dawnych małpich autorytetów w walce z podłymi hedżfundami pewnie też dał się zmanipulować/podkupić: https://www.zerohedge.com/markets/rugpull-after-stratospheric-gamma-squeeze-ryan-cohen-files-sell-stake-bed-bath-beyond @Gacrux, pośmiej się z jego zarzutów o manipulacji XD

Co do dalszego squeeze'u, może będzie, może nie będzie ¯\_(ツ)_/¯

#bbby #gme
Pobierz
źródło: comment_1660821432BYivfd2w9A4fRB4wmApnba.jpg
  • 32
@zasko_da_gama: oczywiście, że spuści je, gdy będzie squeez, którego jeszcze nie ma, więc nie spuszcza. To że mógłby już teraz zrealizować duży zysk nie zmienia faktu, że wie, że może być on jeszcze większy, dlatego czeka tak jak ja i wielu innych. Jakieś jeszcze pytania?

Tak, możemy zrobić zakład, że przyznam wam (@zaskodagama @toomanyasterisk @2fac @DogFoodVendor) rację jeśli okaże się, że Ryan sprzeda swoje akcje jeszcze przed squeezem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Philip_z_konopi: dla mnie deal, ja nie mam problemu z przyznaniem racji, jeśli oryginalna teza się nie sprawdziła, to domena małp żeby zrobić fikołek i przesunąć goalpost ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze ustalmy czym ma być ten squeeze, mogą być luźne widełki ( ͡° ͜ʖ ͡°)