Wpis z mikrobloga

Jeśli kogoś wypłoszyło wczorajsze bryndzlowanie peroniarzy, a nie przechodził przez styczeń #gme lub do tej pory nie pojął na czym polega ta sitwiarska zabawa i nadal nie chce tego zrozumieć to niech sobie odpuści przy pierwszym dogodnym do tego momencie i nigdy nie wraca. Niech zapomni dla własnego zdrowia.

Tu nie będzie samych pięknych zielonych dni ani łatwego hajsu. Tak jak dotychczas będą ryć ludziom psyche jawnie łżąc nie tylko w swoich mediach, ale też na reddicie przy użyciu botów. Będą łamać prawo i manipulować danymi, będą krępować wolny rynek, blokować zakup wszystkim tylko nie sobie i nawet jak wszystko się już dokona i każdy swoje zarobi to nie wierzę, że ta jbana sitwa, za to co chociażby do tej pory już odp!@#$%liła, kiedykolwiek poniesie jakiekolwiek prawne konsekwencje.

Tymczasem jak najwięcej muszą odkupić swoi, bo co prawda gwno się już i tak rozlało, squeez mniejszy lub większy będzie, ale znaczna część hajsu, która z rąk do rąk przepłynie jeszcze może i musi zostać w rodzinie. Także miłego bujania!

Premarket lista obecności dla tych, którzy wiedzą czym, dokąd i po co jadą ( ͡$ ͜ʖ ͡$)

#bbby #memestocks #gielda

Philipzkonopi - Jeśli kogoś wypłoszyło wczorajsze bryndzlowanie peroniarzy, a nie prz...

źródło: comment_1660813246vZ11ocXcnJ1Tph4S517KxC.jpg

Pobierz
  • 11
@macan: bo robisz sobie kółeczko korzystając z okazji, ale nie widziałem żebyś wczoraj spamował i wyzywał od bagholderów.

Ja piłem do tych niezainteresowanych obserwatorów, którzy robili tutaj wczoraj publiczną orgię do fejka o rzekomej już dokonanej sprzedaży, bo "nawet jak fejk to i tak nadal piękna akcja". Świetną zabawę se znaleźli. Nie wskoczyli odpowiednio nisko a teraz nie mają już jaj ani by cokolwiek kupić ani też by postawić tu tego
@Philip_z_konopi: Masz 100% racji. Może po prostu kręci ich to, że jest spadek gdy pisali wcześniej, że taki spadek nastąpi? Czują się wtedy jak bogowie, no bo przecież tacy z nich świetni analitycy, że potrafią przewidzieć przyszłość ;)

Jak przykładowo za tydzień wzrosłoby do 100$ to zapewne napiszą, że to i tak nic nie zmienia bo zaraz będzie znowu spadek, a jeśli rzeczywiście spadnie to znowu będą czuli się dowartościowani. I
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Philip_z_konopi: no nie spamowałem, bo to nic nie zmieni XD jak ktoś chce siać ferment i zadziałać coś wpisem, to szansa jest tylko na r/wallstreetbets, a nie na wypoku, lol xd

Poza tym, piszą o spadkach, ale jeszcze kilka dni temu gość chciał wydymać arbuza jeśli cena doszłaby do 20$, a obecnie jest ponad 20$ po tych spadkach, więc...