Wpis z mikrobloga

Skończyła mi się ważność karty w tureckim netflixie. Niestety przy dodawaniu nowej chce turecki numer telefonu. Ktoś z was mireczki udostępnia numerek może? Chyba, że lepiej przerzucić się na gift carty i znacie jakieś prawilne tanie?

#netflix #turcja #steampesos
  • 25
@mattkotek: Nie zmieniaj karty przez to wyskakujące powiadomienie tylko przejdź na stronie przez ustawienia, usuń aktualna kartę i dodaj nowa, powinno przejść bez pytania o numer
Kiedyś było w ogóle tak, że anulowałem całe członkostwo i wtedy przechodziło bez problemu. Ktoś może potwierdzi bo nie chce tak robić przed czasem?
@mattkotek: miałem ten sam problem 2 dni temu, napisz do nich na czat i opisz problem w stylu, że masz problem z dodaniem nowej płatności poprzez wyrzucanie błędu, abyś spróbował użyć innej metody płatności. Przekierują Cię na formularz poprzez czat, a tam nie musisz podawać tureckiego numeru.

@benkenobi1111: nie zauważyłem międzynarodowych produkcji w sumie, ale wychodzi ~20 zł za ultra hd
@fiberian_hufky76: Możliwe, nie wiem ile wychodzi obecnie netflix w pln. Jeszcze półtora roku temu przed podwyżką cen na tureckim netflixie wychodziło 14 zł za ultra hd, wtedy mi się opłacało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Andczej: Nie chodzi o koszta, chodzi o treści. Brak filmów innych niż netflixowe, brzmi trochę średnio. Z drugiej strony za ta cenę, można filmy oglądać na HBO czy Prime Video, a netflixa kupić tylko za jego produkcje własne