Wpis z mikrobloga

@johnymielony69: Czasem miałem myśl, że u mnie w Suzuki jest głośne wbijanie jedynki. Aż spotkałem na skrzyżowaniu jakąś starszą CBR. Teraz uważam, że u mnie wbijanie jedynki jest kojące niczym głos Pana Makłowicza opowiadającego o arcyksięciu Ferdynandzie. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@johnymielony69: Kamertony to w zasadzie słyną z pierwszego biegu, który wchodzi jakby kowal młotem o kowadło napierdzielał, ale motocykle tak po prostu mają. Możesz próbować się delikatnie odepchnąć do przodu wrzucając bieg, często pomaga :).

Mając Yamahy nawet lubiłem to charakterystyczne stuknięcie, ale muszę Ci nagrać, jak potrafi wchodzić pierwszy bieg w moim Triumphie. Raz praktycznie wchodzi bezgłośnie, innym razem lekko sobie klepnie, ale czasami jest takie #!$%@?ęcie, że odruchowo patrzę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnymielony69: skrzynie motocyklowe nie mają synchronizatorów i na postoju wbijając jedynkę tak będzie.malo tego , jeśli nie umiesz zmieniać biegów z miedzygazem to w czasie jazdy też będzie szarpało. sam jeszcze nie umiem ale dziś na kursie spróbuję.