Wpis z mikrobloga

Artykuł o zacieśnianiu więzi z Ukrainą. Kometarze poniżej.
Myślałem, że to wpisy troli ale ci ludzie faktycznie istnieją.
Głupota elektoratu. Jak niemcy inwestowali w Polsce to był źle bo nam zabierali pracę, niszczyli kapitał polski i prowadzili neokolonializ i dlatego są bogaci, ale kiedy Polska robi to samo na Ukrainie to źle, bo to głupota xD Największym drugim bankiem na Ukrainie był polski bank, tak samo największym ubezpieczycielem było PZU.

Jeszcze na koniec smaczek: fakt negowania wojny. Sam mam takiego znajomego co mówi, że wojny nie ma bo tam ludzie normalnie chodzą do sklepów i na spacery.

Dopóki takie ameby będą miały prawo głosu w Polsce nie będzie dobrze, bo te głupki najlepiej zamknęłyby się w kościele albo swojej wsi i udawały, że nie istnieją.

#polska #internet #ciemnogrod #ciemnota #biedota #bekazpisu #bekazludzi
#ukraina #wojna
Pobierz gracilis - Artykuł o zacieśnianiu więzi z Ukrainą. Kometarze poniżej.
Myślałem, że t...
źródło: comment_16607376818MRRgDuPbH2aceoZfnAz2t.jpg
  • 10
@gracilis: część to trolle, część szury i debile którzy przez trolle byli karmieni propagandą przez wiele lat. Antyunijne, antyszczepionkowe i antyukraińskie treści były pompowane w necie od lat. Sam się nawet kiedyś na to trochę łapałem w czasach gdy zagrożenie ze strony ISIS było realne - myślałem wtedy że ruskie są jak obrońca Europy bo walczyli tam z nimi w Syrii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dopóki takie ameby będą miały prawo głosu w Polsce nie będzie dobrze, bo te głupki najlepiej zamknęłyby się w kościele albo swojej wsi i udawały, że nie istnieją.


@gracilis: Wątpię aby wszyscy byli wierzący. Generalnie wykluczanie ludzi z demokracji zaczął bym od tych którzy są utrzymywani przez pracujących, np. emeryci i renciści. Nie od dziś wiadomo, że to spora grupa przez którą idziemy w politykę #!$%@?, bo każdy im tylko obiecuje
@gracilis: Polska ma pierwszy raz w historii, przynajmniej tej najnowszej, okazję żeby zachować się po cwaniacku (złośliwi powiedzieliby, że po zachodziarsku) i wykonać brudną robotę cudzymi rękoma, a później jeszcze na tym zarobić to oni węszą spisek i rozglądają się tylko kto chce nas oszukać. Społeczeństwo niegotowe żeby być kimś więcej niż popychlem dla Niemca
Polska ma pierwszy raz w historii, przynajmniej tej najnowszej, okazję żeby zachować się po cwaniacku (złośliwi powiedzieliby, że po zachodziarsku)


@doghunt: Czy wychodzą nam takie zgrania dowiemy się już tej zimy, bo bardzo podobne podejście mamy do dostaw gazu w Europie XD Tzn. rząd uważa, że ograł wszystkich, ale część wykopków uważa, że zginiemy marnie.