Wpis z mikrobloga

@calibromaniac: wgląda jakby w rękach 4 turka tęsknił za 80 letnim notariuszem który nabył go w salonie.
Tylne lampy w lakierze clear wyglądały by lepiej, przedni grill bym wyszlifował rozcinając teżemblemat skalpelem bo jest za gruby i to chyba najbardziej rzuca się w oczy.
  • Odpowiedz
@Tonari_Totoro: Niestety nie mam skalpela do metalu ;) Tylne lampy niestety są z plastiku nietransparentnego i w dodatku nieproporcjonalne względem oryginału wiec nie bardzo dało się coś z tym zrobić w tej skali. Biorąc pod uwagę rok produkcji tego majorette uważam że obecne hot wheels i tak są gorzej wykonane chociażby ze względu na brak plastikowych lamp i wiele innych. W każdym modelu zawsze trafiają mi się jakieś niedoróbki wiec przyjmuje
  • Odpowiedz
@calibromaniac: z jednej strony twoje modele są świetne, już miałem kupić jeden ale zabiła mnie cena ( ͡° ʖ̯ ͡°) Twoje autka długo wisza na sprzedaż? Ja ostatnio robiłem dioramkę 20x20 cm na zamówienie ale kupujący się wypiął i teraz próbuję sprzedać na olxie i przez tydzień cisza, zero zainteresowania
  • Odpowiedz
@SzubiDubiDu: Niektóre się sprzedają po tygodniu a nie które nawet po roku. Cena jest zawsze adekwatna do ceny zakupu modelu oraz materiałów i prowizji allegro to co zostaje to na jakąś mała flaszkę a czasami nawet nie.
Ja nie robię tego w celach zarobkowych ponieważ mam normalna pracę a modelarstwo to pasja w wolnej chwili i każde pieniądze ze sprzedaży modelu przeznaczam na kolejne modele i materiały. Jeżeli chodzi o lakiery
  • Odpowiedz