Wpis z mikrobloga

Człowiek włącza TVN24 żeby posłuchać co tam w kraju się dzieje a tu jakiś pajac łamaną polszczyzną (choć to bardzo na wyrost napisane) opowiada opowieści dziwnej treści z liczbami wyczarowanymi z kapelusza przez Kijów. Od miesięcy nikt już w te liczby podawane przez ukraiński rząd nie wierzy, a TVN "cała prawda, całą dobę" puszcza je w eter bez żadnego zastanowienia się. A później wielki płacz, bo nikt ich poważnie nie traktuje i brak koncesji. Nie wiem czy to lenistwo czy celowe wprowadzanie opinii publicznej w błąd, dziennikarstwo to na pewno nie jest. #ukraina #polska #tvn #tvn24
Garulf - Człowiek włącza TVN24 żeby posłuchać co tam w kraju się dzieje a tu jakiś pa...

źródło: comment_1660652809t1NEdlfAfs7RuLeew7q2gq.jpg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@BayzedMan: ukrinform to tak samo wiarygodne źródło jak Russia Today czy Kiev Independent. Pokaż coś bardziej wiarygodnego to możemy podyskutować dalej. Przypominam, że jeszcze niedawno te same źródła na które się powołujecie mówiły o 100 tysiącach dzieci "porwanych do Rosji" czy kilku tysiącach ofiar w gruzach teatru w Mariupolu. I o bohatersko poległych żołnierzach na wyspie Węży. I o "Duchu Kijowa" co zestrzelił ponad 30 samolotów wroga. Czas pokazał ile są
  • Odpowiedz
@Bover: a to już każdy krytyczny wobec Ukrainy musi być ruskim trollem? Akurat totalny kapiszon z twojej strony, przez całe życie zrobiłem więcej w kwestii anty-ruskiej niż 99% tu obecnych ( ͡° ͜ʖ ͡°) Musisz wymyślić coś bardziej sprytnego.
  • Odpowiedz
przez całe życie zrobiłem więcej w kwestii anty-ruskiej niż 99% tu obecnych


@Garulf: chodzi ci o prowadzenie kampanii na wykopie o szkodliwości szczepionek?
  • Odpowiedz
@Bover: nieee, chodzi mi o działania w normalnym świecie. Tym świecie poza piwnicą w której zapewne siedzisz i każdemu kto napisze coś nie po twojej myśli ciśniesz onucą czy ruskim trollem. Nieudolne to strasznie, w dodatku zabija kompletnie rzeczową dyskusję na ten czy inny temat.

Ja mam wrażenie, że niektórzy z was by oddali własne siostry byleby tylko zrobić dobrze tej Ukrainie. A to typowo wschodnia dzicz, skorumpowana do szpiku kości
  • Odpowiedz
@Garulf: masz poczytaj sobie
[Onus probandi](https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Ciężar_dowodu)

Jak chcesz być traktowany poważnie, a nie na starcie wyzywany od ruskich trolli, to musisz udowodnić stawiane przez siebie stwierdzenie, że TVN kłamie prosto w oczy. A ty jedynie jątrzysz, oczerniasz Ukraińców bez podania przyczyny i wyzywasz wykopków od „fajnopolakow” ¯_(ツ)_/¯ A i recytowanie nazw agencji wywiadowczych nie jest żadnych dowodem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja mam wrażenie, że niektórzy z was by oddali własne siostry byleby tylko zrobić dobrze tej Ukrainie.


@Garulf: To samo mozemy napisac o tobie?
Co ci tak zalezy na jedynej slusznej prawdzie ruskiej? xD
  • Odpowiedz
@BayzedMan: gdzie pisałem coś o ruskiej prawdzie? Przecież napisałem nawet powyżej, że te ukraińskie źródła informacji są tak samo gówno warte jak Russia Today.
  • Odpowiedz