Wpis z mikrobloga

@earthvision: Ale to są statystyki pokazujące korelację pomiędzy rozwodami a dziewictwem przed małżeństwem a nie zdradami.

Druga sprawa to brak podziału ze względu na religię wierzący katolicy i muzułmanie z większym prawdopodobieństwem będą utrzymywać "czystość" do ślubu niż ateiści, a także z mniejszym prawdopodobieństwem wezmą rozwód.
3 sekundy w google rozwieje twoje watpliwosci ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@earthvision: Może to ma związek z #!$%@? religijnym? Przydałyby się jeszcze wykresiki dla tych kobiet odnośnie religijności i tego czy uprawiały seks przed ślubem, ale chyba odpowiedź zawiera się w tytule wykresu, co oznacza, że czekały z seksem do ślubu, czyli szurnięte. No i nie wiemy jak procenty przekładają się na liczby. Tych co miało 0
Co ma wspólnego bycie dziewicą i wierność małżeńska? Wytłumacz mi to proszę bo nie widzę korelacji.


@Ten_Ktory_Zwyciezyl_Dla_Swego_Ludu: Ma tyle wspólnego że występuje tam ta korelacja której nie widzisz. ¯\_(ツ)_/¯

Ej, ja tez nie czaje. Można być dziewica przed ślubem i dorabiać rogi później, nikt tego nie sprawdza. XD


@twisterro: Jasne że można, można też na przykład nie palić fajek i nie czytać wypoku a i tak dostać raka. Ale ryzyko
Co ma wspólnego bycie dziewicą i wierność małżeńska? Wytłumacz mi to proszę bo nie widzę korelacji.


@Ten_Ktory_Zwyciezyl_Dla_Swego_Ludu: Ty nie widzisz ale socjologia wykazuje jasną korelację pomiędzy ilością partnerów seksualnych a trwałością małżeństwa. Najtrwalsze są te z dziewicami, potem te co miały tylko jednego przed ślubnym, a od kilkunastu to jest równia pochyła i już przestaje mieć różnicę czy spała z 17 czy 70. (Tak wiem, korelacja to nie przyczynowość i równie
Pobierz LifeReboot - > Co ma wspólnego bycie dziewicą i wierność małżeńska? Wytłumacz mi to p...
źródło: comment_1660669343K5PsBjd0cGEmGsOoIyvgGS.jpg
@LifeReboot: Ciekawe, czy to nie jest tak, że osoby które mają jednego jedynego partnera seksualnego (z którym później biorą ślub) nie są statystycznie mniej atrakcyjne fizycznie niż osoby mające wielu partnerów, stąd mniejsza szansa na zdradę (nie masz z kim zdradzić) i rozwód (nie chcą się rozwodzić przez zbyt dużą szansę na samotność, więc lepszy taki partner niż żaden).