Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja mam wrażenie, że social media Wisły to jedna wielka amatorszczyzna?
Ok kulisy są nawet spoko (choć też jest bardzo dużo do poprawy), ale reszta taka.... mehh
Mam na myśli głównie te krótkie filmy z piłkarzami na FB pod tytułem "stań na murawie i powiedz tekst''
Fajnie byłoby na przykład zrobić dzień z zawodnikiem jak to robi high league, żeby kibice mogli ich trochę poznać i zacząć się z nimi utożsamiać.
Oprócz tego jakieś zabawy jak tej filmik z obozu Legii poniżej:
Pomysł z 20k na następy mecz. Nie widzę tutaj żadnego szerszego planu poza "powiedzmy żeby przyszli"
Ja chciałbym na mecz z Ruchem specjalną mobilizację, plakaty na mieście "pobijemy rekord" "pokażmy kibicowską siłę" czy coś w tym rodzaju, profesjonalnie utworzony film skonstruowany specjalnie po to by pobudzić emocję kibiców i zachęcić ich do przyjścia.
Widziałbym też wywiady z byłymi piłkarzami Wisły. Z Kosowskim, Żurawskim, Szymkiem, Kmiecikiem itd którzy wspominaliby dawne sukcesy Wisły. Wywiady z Mauro Cantoro, który nadal się identyfikuje z Wisłą, z Cleberem, Marcelo i wieloma innymi.

#wislakrakow
l.....l - Czy tylko ja mam wrażenie, że social media Wisły to jedna wielka amatorszcz...
  • 12
@l-RAD-l: nasze filmy są po prostu drętwe. Nawet robiąc filmiki "po amatorsku" można uzyskać ciekawy efekt, tylko nasz "dziennikarz" z mediów klubowych ma niemalże zerowy kontakt z piłkarzami na stopie koleżeńskiej, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Dlatego raczą nas filmikami typu "Hej Łasicki stań tam i powiedz: xyz" - typowa relacja pracownik - pracownik. Jakby załapywał kontakt na stopniu koleżeńskim mogłoby to znacznie lepiej wyglądać, nie wymuszone wypowiedzi, pogadanki o dupie
Nie ma tragedii, ale żeby to wyglądało lepiej to pewnie juz trzeba trochę zainwestować


@Serghio: Ile potrzeba pieniędzy by zrobić rozmowy z byłymi zawodnikami Wisły, wrzucić przebitki z meczów i odpowiednio zmontować?
Albo zrobić dzień z zawodnikiem na jedną kamerę?
Albo zabawy jak z filmiku Legii które wrzuciłem?
No już nie przesadzajmy, że będą to jakieś niewiadomo jak wysokie koszty.
Tutaj chodzi głównie o pomysł i chęć jego wykonania.
@l-RAD-l myślę, że od 36 000 do 96 000 zł netto rocznie,

Takie stawki są, z własnej ręki wiem, ze mała firma z Krakowa płaci 2500 zł miesięcznie za obsługę samego FB, jeden post dziennie
@l-RAD-l: W tym klubie umowy piszą studenci 2 roku prawa na jakichś stażach po kosztach, podobnie jak kwestie organizacyjne w stylu załatwienie papierów ( ͡° ͜ʖ ͡°) A trenerom dzieciaków płaci się śmieszne pieniądze i niejednokrotnie robią to łącząc swoją pracę z byciem WF-istą i tynkarzem-murarzem-akrobatą na fuchach po godzinach. Obie historie z pierwszej ręki.
Na Ruchu jest zapotrzebowanie na 5-10 tys biletów teraz jeszcze dostali 3 wyjazdy zakazu. A jak będzie coraz więcej biletów sprzedanych to się samo nakręci tak jak karnety na Widzewie @l-RAD-l: