Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy branie pokoju w ciemno jest mądre? xd

Pali mi się dupsko lekko i w sumie mam czas do końca sierpnia na wyprowadzkę, zwalnia się pokój z początkiem września, czynsz jest git, media też okej, okolica mi w opór odpowiada. Co prawda 4 pokoje a nie trzy jak sobie zakładałem ale jakoś to przeżyje.

No i generalnie nawet go nie widziałem na żywo, jedynie po zdjęciach i tak się zastanawiam czy nie napisać do typa i nie zarezerwować go xd trochę lipa jak będą drętwi lokatorzy ale przecież nie muszę ich lubić, byle to nie były jakieś palące patusy i będzie git

#wynajem #kiciochpyta
  • 5
@Anty_Chryst: a pokazali Ci tez zdjecia kuchni i lazienki? upewnij sie, ze są wszystkie potrzebne sprzety typu zamrażarka albo pralka (chyba ze tego nie potrzebujesz, to nie ma tematu). + nie moglbys sie umowic z typkiem na jakies ekspresowe oględziny? bo jednak dla swietego spokoju lepiej rzucic okiem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dlaczegotorobie: wszystko jest, już poszła wiadomość o rezerwacji, zobaczymy co odpowie

Jakby się udało zapewnić sobie dach nad głową za 600 ziko miesięcznie to byłoby zajebiście. Potem tylko ogarnąć wyprowadzkę w jeden dzień, zrobić jakieś 10 kursów samochodem i jesteśmy w domu xd
@Anty_Chryst: Ja też miałem brać w ciemno, ale zdecydowałem się pojechać. Zdjęcia zrobione z 3-4lata temu po remoncie, teraz mieszkanie grzyb brud i bieda, takiego syfu nigdy nie wydziałem (a mieszkałem w wielu miejscach, to się nie umywa do spalni 20/zł noc). Lokatorom to pasuje, nie widzą w tym problemu... Jak wynajem przez agencje, lokatorzy z zagranicy, cena dziwnie niska, to bym się dwa razy zastanowaił.. Może poproś o zdjęcia live