Wpis z mikrobloga

#!$%@?, co za zjeb projektował misję "wieczna bitwa" w Wiedźminie 2? Mam builda full pod alchemie, gdzie jak wypiję grom i gawrona (plus np. jaskółkę) i do tego dołożę olej na miecz to #!$%@? jak #!$%@?. Szkoda tylko, że jakiś zjeb nie pomyślał o ludziach grających takim buildem i w tej misji nie dość, że #!$%@?ł od #!$%@? cutscenek to jeszcze przez długi czas nie sterujemy Geraltem tylko jakimiś cwelami. Czas mikstur to ~14 minut w moim przypadku i oczywiście czas się nalicza nawet jak lecą cutscenki i jak sterujemy kimś innym. Efekt jest taki, że teraz odzyskałem kontrolę nad Geraltem, muszę zabić drauga, a efekty moim mikstur oczywiście już zniknęły. Nie mogę ich też wypić kolejny raz, bo podczas walki nie da się medytować. No i jestem w dupie, bo on #!$%@? mocno, a ja nie mam rozwinętych innych umiejętności, bo waliłem w alchemię.

#wiedzmin2 #wiedzmin #gry
  • 5
@vulcanitu: Nie mam wykupionej umiejętności z drzewka szermierza, która wydłuża długość uniku, a typ ma taki duży zasięg, że nawet jak się turlałem, to dostawałem xD Z pomocą przyszło combo yrden + atak od tyłu. No i olej chociaż mogłem nałożyć xd