Wpis z mikrobloga

@Vermeerrr: żeby odpowiedzieć na twoje pytania zadam najpierw ci pytania następujące
1) Czy lubisz historię?
2) Czy się pasjonujesz historią?
3) Czy chodzisz na rozszerzoną historię?
  • Odpowiedz
  • 1
@Vermeerrr To dasz radę, ja nie rozszerzałem, nauczyłem się (nie jakoś mocno) połowy materiału i 78% (zdawałem rok po skończeniu liceum) i też lubię historię i średnio mówiąc się pasjonuję nie jestem jakimś freakiem
  • Odpowiedz
  • 1
@Vermeerrr nie wiem jak będzie wyglądało teraz bo są jakieś zmiany w maturach, ale matura wyglądała dość prosto, masz jakieś materiały źródłowe, jak ch7ja wiesz to ch7ja ci pomoże, ale jak coś wiesz to ci pomogą
  • Odpowiedz
  • 1
@Vermeerrr zrób sobie taką maturę z historii zobacz ile wyjdzie, zadania są dość otwarte ale z kluczem zobaczysz na ile napisałeś mniej więcej
  • Odpowiedz
@Vermeerrr: Raczej jedna z prostszych. Po prostu przeczytaj podręczniki licbazowe do historii rozszerzonej i będzie git. No i pocwicz pisanie tej rozprawki na koniec
  • Odpowiedz
  • 1
Ja nic się nie uczyłem, histori nie miałem de facto od pierwszej technikum o rozszerzeniu nie wspominając jedyne co zrobiłem to sprawdziłem jak się pisze wypracowanie a 44% wpadlo pewnie było by więcej ale wyszedłem po godzinie bo miałem tbh
  • Odpowiedz