Wpis z mikrobloga

Wyobrażacie sobie zimę u przeciętnego Mirka z tagu #ukraina? Wszyscy w kurtkach, bo przecież trzeba oszczędzać na ciepłe. Dzieci coś pomrukują że zimno. Na to Miras się unosi MAMY STAN WOJNY. SKAD WIESZ ZE JUTRO W WIGILIE NIE BEDZIE 20 STOPNI. MUSIMY CIERPIEC DLA UKRAINY. A MOZE TY JESTES RUSKĄ ONUCĄ? JA WIEM OD KOGO WY SĄ. HAHA, PUTLER CI PLACI PRZYZNAJ SIE ILE? POSZEDL TAWARISZCZ DO SŁAWOJKI BO WY NAWET KIBLA NIE MACIE. MOZE JEST ZIMNO, ALE PRZYNAJMNIEJ TATIANE Z MOSKOWY DUPA PIECZE.
niezdiagnozowany - Wyobrażacie sobie zimę u przeciętnego Mirka z tagu #ukraina? Wszys...

źródło: comment_1660568894hIc5fsjlIppSYuzhxflW3j.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
zimno zima albo horendalne rachunki za prąd dają jakieś dodatkowe punkty we wsparciu Ukrainy


@niezdiagnozowany: Tak. Ruska maszyna wojenna ma mniej kasy z surowców.
A ruskie ścierwa mają tak nasrane we łbie, że nie zdziwiłbym się, jakby zaczęli grozić atomem w miarę dalszych problemów militarno-gospodarczych.
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany:
Wyobrażacie sobie zimę u przeciętnego szura, onucy lub konfederaty kiedy spełniły się mokre sny fiutina.
Wszyscy w waciakach, bez butôw bo przecież trzeba było kurtki oddać buriatom ubrania jak front przechodził przez PL, zresztą moda taka.
Dzieci coś pomrukują że zimno. Na to kamrat się unosi MAMY STAN WOJNY. SKAD WIESZ ZE JUTRO W WIGILIE NIE BEDZIE tu zgniłego zachodu, chcesz do końca swych dni tyrać na hamerykańskiego żyda.
A
  • Odpowiedz
xDDDDD. Sądząc po tonie wypowiedzi, mam do czynienia z ekspertem z rządu! Pozdrówcie teścia Sasina towarzyszu!


@niezdiagnozowany: Ty za to jesteś ekspertem kompletnie od niczego. Pozdrawiam. ( )
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: Nawet nie wiadomo czy ta zima będzie mroźna. Pamiętaj też że to ich ostatni szantaż obliczony na jakiś krótkoterminowy zysk jeśli w ogóle wypali. Za rok już Europa będzie lepiej przygotowana. To Rosja potrzebuje Europy bardziej jako klienta niż Europa Rosji jako dostawcy.
  • Odpowiedz