Wpis z mikrobloga

Witajcie. Chciałem przejść wieśka na series s na 100% (wczesniej na pc przechodziłem). Robiłem przed chwilą quest gwint: rozgrywki w novigradzie i z tego co mi wiadomo powinnienem dostać 4 karty w sumie, a pod pojedynku z Markizą dostałem Moorvrana Voorhisa i Francesce Findabair gdzie powinnienem dostać namiary po battlu na Dijkstrę oraz na kupca gdzie Cirilla jeszcze powinna być. Zadanie zacząłem przed questem spis cudzołożnic, miałem pojedynek z Vivaldim potem odpusciłem i specjalnie dokończyłem po wykonaniu 'spisu'. Tu sie rodzi pytanie czy w przyszłości da radę jeszcze ogarnąć te dwie brakujące karty czyt. Cirille i Esterad Thyssen, z góry wielkie dzięki.
#wiedzmin #cdprojektred
  • 3
  • Odpowiedz
@halun3k: zdobyłem te karty i miałem je po przejściu gry nie grając w Gwinta więc same jakoś wpadną albo będą gdzieś leżały, większość kart gdzieś leży na stole nawet jeśli nie przeprowadzisz rozgrywki z daną postacią (nie mam 100% pewności, grać ofensywnie w Gwinta zacząłem dopiero w Sercach z Kamienia) ale te karty miałem w talii nie grając w karciankę
  • Odpowiedz
@Aeterna: Bardzo dziekuję za odpowiedź natomiast kontynuowałem fabułe główną i ten quest się można powiedzieć odnowił i była jego dalsza część. Spanikowałem, niepotrzebnie.
  • Odpowiedz