Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Epiktetlol: ooo w końcu jakiś content oparty nie na anime visual novel. Fajnie się przechodzi za pierwszym razem, później jest dobijanie wszystkich scen i achievementow (ale też fajne xD)

Trochę już za sobą mam avn'ow więc coś mogę polecić jak chcesz :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Epiktetlol: 9 epizod to chyba co dopiero wyszedł z tego co kojarzę, a wolę całym sezonem ograć.

Może opiszę pokrótce w co grałem po kolei i co o każdym tytule sądzę:

1. College Kings - pierwszy tytuł avn w jaki grałem, bo był f2p na steamie. Plusy? Jest darmowa. To największy. No i ma całkiem spoko postacie żeńskie, głównie jeśli chodzi o modele, o ich rozpisaniu zaraz opowiem. Minusy? Generalnie mam
@mydlina: Quin ma szansę stać się main girl, ale więcej nie powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°). College kings i leap of faith obczaje bo wyglądają ładnie.
No ja pewnie, gdyby nie studia też bym więcej ograł, a tak niestety brakuje czasu. Dodatkowo szukanie dobrej VN to jak przemierzanie morza z gównem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Epiktetlol: tak jak pisałem, leap of Faith sztos. A co do szukania dobrych vn, no niestety, większość robiona jest przez spierdoksow, którzy nie umieją pisać historii, gdzie od poznania się do ruchania jest szybsza droga niż w Simsach, a rozwój relacji jak i postaci nie istnieje. Jednak da się znaleźć diamenciki w tym morzu gówna xD