Wpis z mikrobloga

Czekaj, czyli jak jeden Jakubiak takie głupoty #!$%@? to twoim zdaniem każdy prawak to taki debil? No to patrz na screena - mam myśleć, że jak Żukowska #!$%@?ęła taką głupotę to każdy lewak to taki dzban? Przecież takie myślenie jest skrajnie głupie.


@LubieChleb: Ale jak jakieś troll konto na twitterze typu "Julka" coś napisze to prawaki na wykopie klaszczą dupami i tysiąc plusów i komentarze "oooo patrzcie jakie te lewaki/lewactwo/lewica
  • Odpowiedz
@Zaqwsxe: Szkoda, że nie zacytowałeś całości bo OP pussy skasował komentarz ( ͡° ͜ʖ ͡°) - no i jak sam przeczytałeś mój komentarz jadę w nim po lewakach i prawakach (jak nawet w zacytowanym fragmencie xD), więc czemu używasz go by mi wytykać "ale prawaki" xDDD?

Wrzucę screen jeszcze raz żeby było widać, że po stronie lewici też są tacy niedouczeni jak Jakubuak ¯_(ツ)_/¯
LubieChleb - @Zaqwsxe: Szkoda, że nie zacytowałeś całości bo OP pussy skasował koment...

źródło: comment_1660469193RXxKAKIjj8JP4TsluVeS8f.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Patres: Błażej Łukasz Parda na przykład. Był w partii Kukiz15 kiedyś zdaje mi się, ale jakoś się medialnie nie udzielał tak jak takie Brauny, Bosaki, Korwiny czy Jakubiak właśnie.
  • Odpowiedz
@TMP_2137: No jakbyś umiał czytać ze zrozumieniem to byś widział, że post jasno mówi: Jakubiak #!$%@? to znaczy, że każdy prawak jest tak samo myśli xD. Ludzie nie gadają bzdur, bo są prawakiem, czy lewakiem - ludzie robią to bo są głupi.

I patrz na swoją wypowiedź - słowa Jakubiaka dowodzą braku wiedzy z zakresu chemii z podstawowki. Powiedz mi gdzie jak to ma być twoim zdaniem "prawackie odklejenie" xDDD?
  • Odpowiedz