Wpis z mikrobloga

@Ewelina211: pytanie o jakie media pytasz i w jakiej perspektywie czasowej. Generalnie wszystkie edycje HP pokazały że uczestnictwo w programie daje follow na IG, a nie możliwość przebicia się w mediach.
Z dzisiejszej perpsektywy obiektywnie nikt nie ma szans mocno się wybić, ale z perspektywy 2-3 lat wiem że Kasper ma szanse mocno rowzijać przy TVN Discovery Group, a jeśli media dla Ciebie to też internet to Eliza i Jay bo
@Aurelia2021: jeśli trzymać się pytania o zaistnienie mediach to ja bym nie brał pod uwage Domi i Oliwki. Domi pomimo tego że ma opinię super sympatycznej dziewczyny w środowisku muzycznym, gra w dziesiątkach teledysków i tańczy na imprezach to bardziej celuje w szkoły tańca, a tiktoka ma bardziej dla beki. Oliwka zaś z tego co wiem nigdzie nie uderza jak chodzi o media, a jak chodzi o internet to też raczej
@kipman1: czy oni na tym tik toku insynuuja że w razie problemów wychowawczych będą bic dzieci klapkami? XD i to jest content który lubi prawie pół miliona ludzi? Świat się kończy...
@Lolek1011: hahaha ale ty analizujesz tiktoki? Ten akurat to trend, czyli podkład dźwiękowy na który tysiące ludzi robi różne scenki. Tiktok polega na publikowaniu m.in. takich śmiesznych filmików - albo śmieszy albo nie - ale tego się nie analizuje bo to nie jest świat realny. Chyba nie analizujesz pod tym kątem kawałów czy standupów, dlaczego zatem to robisz z tt? Może to też powód dla którego część twórców nie radzi sobie
@kipman1: wiesz będę sobie analizowała co mi się podoba. Zresztą trudno nazwac analiza pierwsze wrażenie o filmiku a raczej moja reakcja była lekka konsternacja niż uśmiech na twarzy. Ale rozumiem że te trendy podobają się głównym odbiorcom tt a więc 15latkom. Podejrzewam że większość dorosłych ludzi przeglądając tik toka ma reakcje na zasadzie WTF co to w ogóle jest.
@Lolek1011: luz - wyraziłem tylko swoje zdanie na temat zainstnienia w mediach, nie interesduje mnie jakie kto ma podejście do tiktoka bo to żenada rozwodzić się na ten temat - to tylko śmieszne filmiki, a statystyki TT Polska wskazują że główną grupą wiekową stanowią użytkownicy w wieku 18-34 - 60%, potem 13-17 lat - 34%, a pozostale grupy wietkowe to 6%. Nie wiem jak reagują dorośli ludzi oglądający tiktoka bo nie
@kipman1: chłopie nie chce mi się kontynuować tej dyskusji bo wiadomo do czego ona zmierza. W końcu znowu nerwy Ci puszcza i będzie musiał moderator Twoje komentarze usuwać jak ostatnio xD wyraziłam tylko swoje zdanie na temat tego tik toka który Ty tutaj wrzuciles i platformy jako całość. Co do Elizki i Jaya to nigdzie ich nie obserwuje i średnio mnie interesuje co robią. Może na przyszłość lepiej dobieraj ich content
@dominiczka0607: wow - po co ta nienawiść i prostackie obyczaje. Normalna dyskusja jest prowadzona, nikt nikogo nie obraża, kultura, wymiana zdań i przychodzisz ty i pierdzisz w towarzystwie.
Ładnie poryty z ciebie człowiek że nie dyskutujesz a tylko obrażasz ludzi - przykre ale to chyba nie forum pomocowe, a takiej ewidentnie potrzebujesz.
@Ewelina211: żodyn. Ostatni ktòrzy zaistnieli w medich a byli w jakimkolwiek reality show to chyba uczestnicy pierwszego Big Brothera w 2001. Reszta przepadła. Moze ktos tam byl pozniej z polsatowskiego Baru.Doda oo. Przypomnialo mi sie.Z HP tym bardziej. Ktokolwiek gdzies zaistniał? Wystapil w innym programie? No chyba że masz na myśli reklamowanie wszystkiego co popadnie na insta no to mają szanse( ͡° ͜ʖ ͡°)Narobili tyle
- mnie ten pojedynczy filmik mógłby nawet rozśmieszyć bo mam duży dystans i generalnie lubię się śmiać, ale to wszystko jest kwestią charakteru człowieka i umiejętności odróżnienia żartu od świata realnego


@kipman1: stary ty i dystans to jakiś oksymoron xd spinasz tu się wiecznie jak plandeka na żuku xd czego dowodzi już kolejny twój komentarz niżej, daj spokój xd
@dominiczka0607: nie uważam że bezsensowne - jedynie z tobą bezsensowne są dyskusje bo jesteś chorym z nienawiści człowiekiem.
Rynsztokowy język i obelgi to twój znak rozpoznawczy - kup coś dzieciom patusiaro zamiast 500+ przewalać na internet i obrażanie ludzi.
Normalna dyskusja jest prowadzona, nikt nikogo nie obraża, kultura, wymiana zdań i przychodzisz ty i robisz bydło.
Jak nie masz nr sms gdzie wysłać można pomoc to goń się nierobie.