Wpis z mikrobloga

#maratonfilmowy #filmbybiuna #film #kino #ogladajzwykopem

trochę się tego nazbierało przez tydzien..:)

41 794 - 4 = 41 790

Kamerdyner

wydawało się że bardzo ciekawa historia i czekałam na ten film. Jednak jej pokazanie w filmie kompletnie nie przypadło mi do gustu, bo zamiast tego żeby tytułowy kamerdyner był na pierwszym planie, a tłem były zmiany w prawach obywatelskich czarnoskórych w ameryce.. To było dokładnie na odwrót, kamerdyner gdzieś tam sobie był, pojedyncze urywki z kazdym z 8 prezydentow.. Jestem rozczarowana :(

Czyli do bólu poprawny politycznie, a i można go określić lekko propagandowym.

6/10

Porachunki

Bardzo ładny obraz. Wizualnie świetne ujęcia, przejścia. Fabularnie nic odkrywczego, ale chyba dzięki ujęciom chce się to oglądać i nie nudzi mimo trochę oblatanej gangsterkiej tematyki.

6/10

[Historie kuchenne[(http://www.filmweb.pl/Historie.Kuchenne)

Skandynawskie kino, które jak wiadomo jest dość specyficzne. Ale jednak tutaj ta 'specyfika' jest niedokońca udana, film nuży i nie zostaje na dlużej w pamięci. 5/10

Święta Last Minute

Czyli polsatowska jeśli dobrze pamiętam propozycja na wieczór wigilijny, szału nie ma kompletnie o wiele bardziej podobała mi się ksiażka.;) 3/10
biuna - #maratonfilmowy #filmbybiuna #film #kino #ogladajzwykopem 



trochę się tego...

źródło: comment_PQewDlz7BIWIDx595zQgq0pxTsDfKl3w.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@biuna: Ja sobie też! Bo wiem, że to kiedyś minie ;__;

Ale ostatnio mam takiego lenia, że nic mi się nie chce, nawet filmów oglądać (nie licząc wczorajszego "Marszu Dinozaurów" i dzisiejszego "Mój brat niedźwiedź" ;3
  • Odpowiedz