Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Wam. Od dawna boli mnie to, co się dzieje w kraju, a teraz już nie mogę tego dłużej znieść. Nie mogę znieść, jak partia rządząca niszczy Polskę, jak obstawiają swoich ludzi do wszelkich instytucji, jak starają się ograniczać wolność. Zostało jeszcze dużo czasu do wyborów, choć osobiście spodziewam się, że ich wynik będzie tragiczny dla Polski. Mam dlatego pytanie — co mogę robić już teraz? Czuję się zupełnie zagubiony w tym wszystkim, nie wiem, co mam robić i potrzebuję nakierowania, instrukcji. Chcę przynajmniej minimalnie dołożyć się do walki, bo nie zgadzam się z tym, co robią i nie mogę być bezczynny.

Dziękuję wszystkim za jakiekolwiek porady.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f79ce1433def0ca81c655e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawa rozkmina, sam się nad tym zastanawiam co realnie mogę zrobić jako jednostka ale, nie wiem. Jeśli PIS będzie dalej u władzy to jedyne nad czym zastanawiam się realnie to emigracja.
  • Odpowiedz
MetalowyKról: zorganizuj protest, namów znajomych i nieznajomych z neta. Im więcej będziemy protestować, tym lepiej. Wiem, że rząd nie zacznie słuchać woli oburzonych, ale przynajmniej będziemy pokazywać, że wcale nie mają takiego poparcia, jakby mogło się wydawać na podstawie przekazu z reżimowych mediów.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz