Wpis z mikrobloga

#odra #pelikany
TL,DR: Ulica wydała wyrok - Firma jackpol wylewa odpady do Odry i jest odpowiedzialna za skażenie rzeki.

Firma miała kontrolę Wios - nic nie wykazała, główny przeciwnik p. Tracz z PO twierdzi, że to raczej nie oni, zewnętrzny chemik podkreśla ze w ich technologii w ogóle nie używa się ciężkiej chemii, bo nie są producentem celulozy tylko przetwarzają zużyty papier. Według mnie ma święta rację - nawet producenci celulozy nie wykorzystują takiego gówna jakim są związki rtęci, a co dopiero wtórne zakłady przetwórcze.

I co, nie wstyd wam #!$%@?? Jedziecie po firmie jak po burej suce, mają teraz problemy z kontrahentami i zszargana opinie. Zupełnie jak niedawno pewien tatuazysta.
Kolejny raz widzę jak stado baranów na tym portalu wiesza psy na podstawie takich źródeł jak jeden twit jakiegoś randoma czy zmyślone historie zielonek. I kolejne stado wykopuje i plusuje.
Jak ma się cokolwiek w tym kraju zmienić jak młodzi ludzie nie mają za grosz krytycznego myślenia, nie weryfikują źródeł i wierzą każdemu słowu pisanemu jakie zobaczą?
Wstyd mi za was - zachowujecie się jak stare wujaszki co po tygodniu #!$%@? na produkcji, poszli na wesele i wykrzykują: oni kradno, oni oszukujo, oni nas trujo etc

Ja rozumiem, że firma ma swoje za uszami, ale #!$%@? do Odry takiej ilości rtęci, że zabijana jest cała flora i fauna bardzo długiej rzeki to nie jest to samo co lokalne zanieczyszczenia odpadami z płukania papieru.

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/prezes-olawskiej-firmy-oskarzanej-o-skazenie-odry-zabiera-glos-robia-z-nas-kozla/ggqdhqv?utm_source=www.wykop.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2
  • 34
@wierchel: Przecież wykopki to hipokryci, nie dalej jak dwa tygodnie temu jakaś pinda napisała że ją tatuator molestował, podając do niego profil. Okazało się później, że sprawa nie jest oczywista, dostała bana za pomówienia. Zaczeła się vendetta w której oskarżano o "zniszczenie tatuatorowi życia" każdemu kto choćby jej napisał we wpisie "trzymaj się, i dojedź spawce w sądzie", bo wierzyć osobom w internecie nie wolno

Teraz robią dokładnie to samo. Nie
mają teraz problemy z kontrahentami


@wierchel: co to za kontrahenci co wybierają biznesowych partnerów na podstawie wpisów dzieciarni z gówno-mikrobloga..
płacz nad nimi a nie poziomem mirko bo tu sie nic nie zmieni. Niech zmienią miejsca które odwiedzają i cyk jak ręką odjął
Wcale by mnie nie zdziwiło, gdyby się okazało później, że to sabotaż ruskich agentów..


@cyborg: Albo samych Niemców co to ostatnio obiło mi się o uszy, że nie chcą polskiej strony Odry zeglugowej to teraz mają świetny pretekst
@wierchel: Obawiam się ze to nie jack pół bo problem był w kwietniu w Gliwicach: https://www.wykop.pl/link/6775533 polecam wykopać aby jak najwiecej ludzi obejrzało


@elocotam: nie, to nie to. W Gliwicach miasto wpadło na genialny pomysł pozbycia się wody z basenu na czas remontu wylewając ją prosto do Kłodnicy. Wszystko byłoby spoko gdyby nie to, że ryby nie za bardzo lubią chlor ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skala