Wpis z mikrobloga

z polecenie mirasa, tylko teraz nie pamiętam jakiego kupiłem sobie Gadini Tabacco jako że i tak coś zamawiałem wtedy z elnino to co tam robi drobna dopłata za ciekawostke i to jest zajebiste
W sumie w głownej mierze pachnie to jak miks Dreamera z Le male, gdzie te podobieństwa to pewnie miks kwiatu tytoniu i pomarańczy
czuć też taką lawendową świeżość i jakieś inne zioła których nie potrafię nazwać
ogólnie pozytywnie się zaskoczyłem zapachem i tym że wydaje się faktycznie całkiem dobrze trzymać, niestety nie jest teraz zbyt pora żeby na siebie zapodać jakoś kulturalnie, myśle że lepiej sprawdzi się w jesień i zime
całkiem fajnie trzyma i projektuje

coś ktoś jeszcze wąchał od Gandini czy raczej część miała styczność tylko z tym gagatkiem?
#perfumy
Pobierz loopie96 - z polecenie mirasa, tylko teraz nie pamiętam jakiego kupiłem sobie Gadini ...
źródło: comment_1660330509ReFvkhgtsxA6pfGfccpby1.jpg
  • 10
@loopie96: chyba o mnie chodzi bo polecałem to jakiemuś Mirkowi ( ͡° ͜ʖ ͡°) uwielbiam ten zapach, świetny stosunek ceny do jakości, tylko rąk jak mówisz jest nie jest odpowiedni na tą porę roku, brakuje mu świeżości.
@Slejpnir: tak to najpewniej było z twojego polecenie kiedy zacząłem go chomikować w koszyku na elnino ( ͡° ͜ʖ ͡°)
miałeś jeszcze jakąś styczność z tą marką czy tylko ten zapach?
niestety nie jest teraz zbyt pora żeby na siebie zapodać jakoś kulturalnie, myśle że lepiej sprawdzi się w jesień i zime


@loopie96: A sprawdz, porownujesz do Dreamera, a on moim zdaniem mimo na pierwszy rzut oka jesiennych nut najladniej pachnie latem - pieknie sie rozwija w cieple a przy zimnej pogodzie jest szorstki, gorzki i sztuczny