Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kopytnekopytko: ja grałem łukiem pod dex i było zajebiście, większość wrogów nawet do Ciebie nie podejdzie. Na trudniejsze cele łatwo znaleźć jakąś górkę/skarpę gdzie napierdzielasz bez obaw. Do tego zbierasz wszystko co się da ze zwierzyny i zostajesz czeladnikiem babeczki od łuków i robisz sobie dobre bronie i hajs też się zgadza
@kopytnekopytko: Nie przejmuj sie buildem - mod jest na tyle latwy, ze niezaleznie od tego jaka sciezke wybierzesz to nie powinienes miec problemow z ukonczeniem gry. W modzie brakuje pelnoprawnej sciezki maga.

Wazna zmiana - gdy zdobedziesz miksture dodajaca staly bonus do jednego z atrybutow postaci (np. sily) to pij od razu - koszt nauki poszczegolnych cech jest wyliczany z pominieciem tego co udalo ci sie przy pomocy eliksirow/ekwipunku zwiekszyc.
Mam jedno pytanie jaki build jest najlepszy do luznego przejscia gry? Dex/Str? Jaki typ broni uzywac? Jakies porady na poczatek gry?


@kopytnekopytko: Jakos op buildow nie ma, a gra jest prostrza od G2NK wiec nie trzeba jakos super sie spinac zeby wesolo przejsc przez gre, oczywiscie to nadal gothic wiec to nie tak ze z patykiem na trolla pobiegniesz

Jedynie co to warto poinformowac ze nie ma frakcji dla maga, mozna