Wpis z mikrobloga

@bocznica: Hmm, teraz mnie trochę zgasiłeś. Pomysł był taki, żeby mieć założone cały czas - również przy turlaniu po mieście.
Co konkretnie jest problemem poza oczywistym brudzeniem się futerka?
@Cyklosporyba: @mpetrumnigrum: Jaki fejm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Aramil: Ja zakładam i ściągam, ale tylko ze względu na to, że niestety moto stoi jeszcze pod pokrowcem, a nie w garażu i pewnie na dłuższa metę by zamokło. Używam dla poprawy komfortu, głównie termicznego. Mam siedzisko w wersji Low, które jest mało wygodne i futerko pomaga, szczególnie na dłuższe trasy. To, że się brudzi to olać,
Pobierz
źródło: comment_1660294917LaMc1S7ixpd8LVopGuDSKR.jpg
@Aramil: mam https://pl.aliexpress.com/item/4001095611950.html od kliku tygodni. W recenzjach na YT ludzie się podniecają że działa jak klima dla tyłka, dosłownie czują wiatr pod siedzeniem. Ja wiatru nie czuje dalej jest ciepło, choć nie wytapia mi się już tłuszcz z tyłka, czyli coś jednak ta siatka daje. Być może ostateczny efekt zależy od wyprofilowania kanapy. Dużym plusem jest to że możesz zostawić moto w pełnym słońcu, a siatka jest nieporównywalnie mniej nagrzana
@Aenkill: A masz jakiś patent do szybkiego ściągania? Sam planowałem kombinować w tym kierunku (jakiś montaż na rzepy, etc.), więc chętnie zgarnę podpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@tamto-to-tamto: Jedną z rzeczy których oczekuję od nakładki jest podniesienie siedzenia o 1-2cm, więc siatka odpada. Myślałem też o tych pompowanych poduszkach (pod tym kątem idealne - dopompuję ile trzeba), ale przegrywają wyglądem z futerkiem ( ͡° ͜
@brickstone: Czemu ma tylko działać, jak może działać i wyglądać? ( )

@old_lolek: O, widzę że na bogato, cały kożuch ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I pytanie jak poprzednio: masz jakiś system zakładania i zdejmowania (jeśli tak to jaki?) czy obszyte na sztywno?
@Aenkill: O, to jest powód przez który zadaję takie pytania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dotychczas planowałem jakieś kombinacje z wszyciem klamr w skórę, ale to byłoby zdecydowanie lepsze. Pytanie tylko czy jest to stabilne przy prędkościach autostradowych (legalnych)?
@Aramil Nie ma problemu najmniejszego. Jeździłam na autostradzie, w mieście, w terenie (stojąc na pegach) - wszystko cacy. Mam dwa takie paski, jeden z przodu, drugi z tyłu futerka. W zasadzie to były chyba nawet dołączone w zestawie na eBayu.