Wpis z mikrobloga

- Informacji o skażeniu rzeki musimy szukać w zachodnich mediach.
- Państwowe media dzień w dzień plują na zachód i wrogów narodu zamiast informować.
- Pierwszy sekretarz i partyjne młotki nie odpowiadają za nic.
- #!$%@? minister bredzi coś o opozycji zamiast informować o stanie rzeki.
- Alerty RCB informują nas o zmianie nadawania państwowej propagandy i kolejkach na wybory dla starych dziadów, ale nie o zagrożeniu związanym z zatruciem rzeki.
- Najprawdopodobniej skażenie związane jest z korupcja jakiegoś politycznego pociotka.

Nie będzie już bardziej dobitnego przykładu, ze PIS wprowadza tutaj drugi PRL. Jeżeli ktoś tego nie widzi to jest idiotą albo zdrajca polski.

#odra #neuropa #4konserwy
  • 53
  • Odpowiedz
@Gamtaro2: a może po co obrażać innych, zamiast napisać że jest po prostu Polakiem? Tak, te 10-20% normalnych ludzi w tym kraju, to mniejszość, a mniejszość nie może decydować o większości. Tak działa demokracja. Mądrzejsi czytali o demokracji w Szwajcarii, może Holandii, albo w Skandynawii, USA i myśleli, ze ludzie wszedzie są tacy sami i że demokracja to najlepsze co może być. Jest najlepsze, ale w narodach, które kleją bazę, a
  • Odpowiedz
No tak, nie zgadzam sie z toba wiec musze byc pisiorem xd


@RumperPrumper: Nie.
Wystarczy zobaczyć twoje ostatnie wpisy i jakieś prześmiewcze ujadanie na Niemców, bo śmieli śmieć zbadać co się tam dzieje, symetryzm w związku z Czajką, jakieś gadki o TVN i wyborczej.
Typowy pisowski troll, który gdy pali się pod dupą próbuje wyśmiewać wszystko dookoła.

Czasem marze sobie zeby byc takim prostym chlopeckiem jak ty. Ja przed snem mysle
  • Odpowiedz
  • 1
@milvanb: W dupie mam konwenanse. Jeżeli ktoś jest w stanie przedkładać swoje dobre samopoczucie na ten moment, bo partia fajnie szczuje na tych co ich nie lubie i daje pieniążki za darmo ponad perspektywę życia za 10 lat, to nie będę się hamował
  • Odpowiedz
@Gamtaro2: nie warto się hamować od 2016, jak nielegalnie przejęli sądy, głosując za zamkniętymi drzwiami dla opozycji. Białoruś wtedy zaczynała swój polski scenariusz.
I zgadzam się z Tobą, trzeba tych pisowców odizilować, niczym ruskich. Tak samo dystanserów, bo to oni legitymują tę władzę.
  • Odpowiedz
@RumperPrumper: mógłbyś chociaż w czasach, gdzie niewinna fauna i flora (bo Polacy sami sobie winni, zę wybrali PiS) nie zawiniła nic, zamknąc ten pisowski ryj. Z korzyścią dla każdego, nawet dla Ciebie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gamtaro2 Kolejny pierd, już jednemu neuropków wrzucałem linki do artykułów i reportaży TVP na temat skażenia Odry. Ale no czego się spodziewać po lemingach jak nie obrzydliwej manipulacji. Wykop na jednym obrazku.
  • Odpowiedz
  • 2
@Nanuno: Widzieliśmy, widzieliśmy.

W połowie strony, mały News, TVP regiony i informacja, ze wysłali wojsko i państwo walczy.

Żeby bronić te państwowa szczurków to trzeba nie mieć wstydu
  • Odpowiedz
mieszkalem 25 lat w wielkim miescie paproszku, wyprowadzilem sie na wies zeby nie miec do czynienia z takimi prostakami jak ty.


@RumperPrumper: tak jest, dlatego wlasnie masz poglady wieśniaka z małej wsi ktory jest skazany na tvp. I czemu nazywasz wielkim miastem swoją wieś w ktorej siedzisz całe zycie? Moze zweryfikujemy twoje tępe wysrywy? Chetnie ci wyśle moj fb na priv z nadzieja ze mnie dodasz do znajomych. Pewnie zobacze wiesniaka
  • Odpowiedz
- Alerty RCB informują nas o zmianie nadawania państwowej propagandy i kolejkach na wybory dla starych dziadów, ale nie o zagrożeniu związanym z zatruciem rzeki.


@Gamtaro2: zaczęli wysyłąć. Teraz. Dwa tygodnie po fakcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wiem ze w zyciu nie widziales wiele wiecej niz drzewo czeresni u gospodarza w sasiedniej gminie, ale nie znaczy to ze wszyscy sa rownie ograniczeni co ty.


@RumperPrumper: ale cóż to za opisy swojego sąsiada ogrodu mi tu wklejasz xD? to jak? przechodzimy na fb mały robaku ze wsi? Po samym jezyku ktorego uzywasz widac ze wieś to twoje całe zycie XDD. "gospodarza w sasiedniej gminie" xDDDD #!$%@?, gdybys był sprawny
  • Odpowiedz
@RumperPrumper: czyli wsiurze ściamniasz, jestes zwyklym wieśniakiem na rencie, po samym jezyku ktorego uzywasz widac ze cale zycie spedziles na Na wsi xDD. Ja urodziłem sie w sosnowcu a od 17 lat mieszkam w manchesterze, chetnie moge zweryfikowac twoje klamstwa ze nie jestes wiesniakiem, tylko dodaj mnie na fb.
Najbardziej zastanawia mnie jedno, czemu jestes taki tępy? niepelnosprawny liczysz na wieksze dodatki od pisu? Czy emeryt i wpada 13 i 14?
  • Odpowiedz