Wpis z mikrobloga

- Informacji o skażeniu rzeki musimy szukać w zachodnich mediach.
- Państwowe media dzień w dzień plują na zachód i wrogów narodu zamiast informować.
- Pierwszy sekretarz i partyjne młotki nie odpowiadają za nic.
- #!$%@? minister bredzi coś o opozycji zamiast informować o stanie rzeki.
- Alerty RCB informują nas o zmianie nadawania państwowej propagandy i kolejkach na wybory dla starych dziadów, ale nie o zagrożeniu związanym z zatruciem rzeki.
- Najprawdopodobniej skażenie związane jest z korupcja jakiegoś politycznego pociotka.

Nie będzie już bardziej dobitnego przykładu, ze PIS wprowadza tutaj drugi PRL. Jeżeli ktoś tego nie widzi to jest idiotą albo zdrajca polski.

#odra #neuropa #4konserwy
  • 53
  • Odpowiedz
@lowca_ruskich_trolli: gdybym mial ochote na blizsze zapoznanie sie z typami twojego pokroju to zaprzyjaznilbym sie z menelami z pod osiedlowego sklepu.
Z drugiej strony przeciez oboje wiemy jak wyglada twoj fb. Polska walczaca, cytaty z madrych ludzi typu Hajto oraz foteczki z polskiej mordowni z gwizdkiem w ryju.
  • Odpowiedz
@RumperPrumper: no to chodz wieśniaku, ja chetnie ci wysle moj fb bo wiem ze twoje #!$%@? o mnie jest nietrafione jak ruskie rakiety xDD. Ty boisz sie ze prawda o twojej niepelnosprawnosci wyjdzie na jaw, bo to jedyne logiczne wytlumaczenie czemu wieśniak z zabitej dzuiry dechami broni Pisu w internecie calymi dniami, liczysz na wieksza rente XDDD. Albo jestes oplaconym trollem, chociaz wątpie bo piszesz jak wieśniak ale po pracownikach pisu
  • Odpowiedz
wez mi wytlumacz placku, w jaki sposob mialoby to zadzialac.


@RumperPrumper: inteligencja nie jest twoja mocną strona, to pewnie przez to ze nie masz tam wymagającej rozrywki u siebie na wsi a cale zycie zyjesz z renty, przez co umysł tez popada w pustke. Bronisz pisu bo boisz sie ze jesli ktos inny dojdzie do wladzy to przestana placic ludziom za glosy vide- 500+,13 i 14 i podwyzszone swiadczenia dla rencistów.
  • Odpowiedz
xD, widzę opozycja z tragedii będzie sobie robić walkę wyborczą. Nikt nikomu narazie nic nie udowodnił ale dla zasady. AntyPiS
  • Odpowiedz
Nie będzie już bardziej dobitnego przykładu, ze PIS wprowadza tutaj drugi PRL


@Gamtaro2:

Jak mojemu ojcu (który jest zagorzałym zwolennikiem PiS) powiedziałem, że obecny rząd wprowadzi u nas drugi PRL, to skwitował to tylko jednym stwierdzeniem:


¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Gamtaro2: Zdradą Polski to jest siedzenie Polaków na dupie i obserwowanie tego i od czasu do czasu burczenie w internecie, ale ja sie nie mam prawa wypowiadać bo wedle wykopków nie powinienem głosować będąc za granicą, i zdania swojego też nie moge wyrażać :)
  • Odpowiedz