Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@damianooo8: ogólnie zawód kierowcy autobusu miejskiego to cholernie niewdzięczny zawód. Pracuje w tym zawodzie prawie 3 lata. Pracując tu zmieniłem nastawienie do ludzi i siebie mocno. Nauczyłem się sumienności i odpowiedzialności no i tego by się w życiu nigdy nie spieszyć i podejmować decyzje na spokojnie. Jak zmieniło się moje spojrzenie na ludzi? Uważam, że ludzie są mocno nie odpowiedzialni. Widząc tylko czubek swojego nosa i nic po za tym.
  • Odpowiedz
@g455: czasem trzeba dostosować prędkość jazdy do rozkładu, bo kary. A w autobusach w miejscu na wózki jest pas. Nie po to żeby kierowcy korzystający z transportu publicznego.czuli się jak u siebie w pojezdzie, tylko żeby pospinać lużne graty i np zapobiec crashtestom z udziałem kaszojadów...no ale kobity mają zazwyczaj problem z przewidywaniem konsekwencji swoich działań lub ich braku. A sebie to #!$%@?, w dyby i do lochu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@sulmierz: 3800 albo 4200 przy lepszym miesiącu wyciągniesz jak są święta, chyba że robisz po 200h to 6000 da radę. Ogólnie to lepiej iść pracować do biedronki czy Lidla pieniądz podobny a odpowiedzialność praktycznie żadna
  • Odpowiedz
Powinni otworzyć rezerwat dla sebiksów w którym postawili by jakieś śmietniki, drzwi, szyby, kostkę brukową i wpuszczać ich tam na jakieś battle royale.
  • Odpowiedz
@damianooo8: Jelenia Góra wraz z Wałbrzychem są jakimiś anomaliami na Dolnym Śląsku gdzie zazwyczaj są pieniądze i jest spokój.
Miałem jak ludzie piszą wyżej pannę przez jakiś czas z JG (może ta sama mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)?)
Ogólnie specyficzna mentalność. Niby wykształcona i z dobrego domu ale często agresywna i ciągle coś kombinowała.
Jej brat podobnie. Praca w IT w Wrocławiu ale pierwszy potrafił komuś
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: uprawiasz demagogię. Pokaż mi, jak sebix będzie biegał z długim czterotaktowym karabinkiem na LR.22. Bo oczywiście dzisiaj biega z długą wiatrówką po ulicach i strzela do czego popadnie.
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: no tylko zapomniałeś dodać, że zanim patusy się do niego przyczepiły były całkowicie zajęte sobą i nawet go nie widziały.

To była jego decyzja, żeby zatrzymać się przed nimi, po czym przejechać kilka metrów wjeżdżając prosto w środek ich grupy i obijając kilku z nich. A potem to jego wina, że nie uciekał normalnie w kierunku środka jezdni tylko w stronę chodnika goniąc autobusem uciekających ludzi.

Odwróceni do niego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@damianooo8: wrzucałem wczoraj wpis na ten temat. Kierowcy autobusu wiecznie mają problem z wózkami, bo w autobusie masz miejsce np. na 1 lub 2 wózki, więc jako kierowca musisz wyprosić z autobusu osobę z nadmiarowym wózkiem, co się spotyka z agresją. Oprócz tego jak już te wózki wjeżdżają, to nikt nie chce korzystać z pasa, który pozwala wózek zabezpieczyć. Efekt jest jak na załączonym filmie, tylko rzadko zdarza się, żeby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
nie zamierzam bronić sebiksa, bo zachowanie godne potępienia, ale jeśli takie rzeczy dzieją się w autobusie to znaczy, że kierowca pokonał zakręt ze zbyt dużą prędkością.

@g455: nie, to znaczy, że ktoś nie skorzystał z zabezpieczenia, czyli pasa, którym wózek przypinasz. Gdyby starszy człowiek stał w autobusie nie trzymając się przy tym niczego, to pewnie też by się przewrócił.
A cała akcja miała miejsce na rondzie.
  • Odpowiedz