Wpis z mikrobloga

mógłby ktoś może polecić dobre słuchawki bezprzewodowe, powiedzmy do 300zł, które dobrze współgrałyby z iphonem i ipadem?

nie jestem jakaś super wymagająca w kwestii takich sprzętów, więc przyznam szczerze, że mimo że się wahałam, to szkoda jest mi wydać 900zł na airpodsy pro, które nie mam pojęcia czy mi podpasują, a nie można ich nawet przymierzyć :( wiem, że są świetne, ale raczej bezpieczniej dla mnie kupić coś z niższej półki cenowej

#sluchawki #sluchawkibezprzewodowe #airpods #iphone #apple #ipad
  • 26
  • Odpowiedz
@black-kitsune: ja przed AirPodsami używałem bardzo długo Huawei FreeBuds 4i. tylko nie wiem jak z przełączaniem pomiędzy dwoma urządzeniami, bo wtedy jeszcze nie używałem wielu (iphone + ipad) na zmianę.
  • Odpowiedz
@black-kitsune: polecam poczekać do 14tego kolejnego miesiaca. wychodzą airpodsy pro 2. myślę, że można liczyć na obniżkę poprzedniej generacji do 130$. żaden inny sprzęt nie da ci takiej frajdy w ekosystemie jabłkowym niestety. warto też zwrócić uwagę, ze apple ladnie rozwineło segment z leczeniem malych ubytków słuchu. nie trzeba mieć airpodsów pro, zeby od iosa 15, zrobić sobie audiogram w apce (mimi) i przenieść w system, tylko badanie będzie nieznormizowane względem
nietrudny - @black-kitsune: polecam poczekać do 14tego kolejnego miesiaca. wychodzą a...

źródło: comment_1661357647nsCAvi7grx9TFizqrU2Eaq.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nietrudny: wczoraj właśnie podjęłam decyzję, że chyba zdecyduję się na jabrę elite 7 pro. nie taki chciałam mieć budżet, ale oglądałam dużo porównań z innymi słuchawkami, w tym airpodsami, i pomijając ekosystem, chyba najbardziej mi podpasują. ja wiem że airpodsy pro są super i ogólnie bardzo pasuje mi sprzęt apple'a :( ale i tak po pierwsze nie ma pewności, że stanieją, mogą nawet zdrożeć, a po drugie przy tym modelu jabry
  • Odpowiedz
@black-kitsune: jasne, jak zawsze się spóźnilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tee jabre to dobry wybór, poza anc jak potrzebujesz zbyt mocnego, bo na tym mieszane recki. Do 30 dni na amazon.pl mozna zwrocic airpodsy, ja wlasnie się ogarnalem z tą premierą i wczoraj odeslalem. Ale nie namawiam, nie jestem fanboyem jbc. Po prostu mnie pozytywnie zaskoczyly, chociaz to bardziej chyba kwestia tej korekcji niz samych sluchawek, poza
  • Odpowiedz