Wpis z mikrobloga

Moja córka mając cztery lata, miała taki rowerek, pandę, to był prezent od kogoś tam, ja go nie lubiłem bo moim zdaniem był mało stabilny ale ona go uwielbiała więc pozwalałem jej na nim jeździć ale tylko po podwórku. Miałem wtedy jeszcze dom w Katowicach i połowa działki była już w kostce, a połowa to były głównie wykopy, pod garaże. Do tych wykopów był wywalany też gruz bo i tak na tym
  • Odpowiedz
w przypadku prawdziwej patologii robiły jakoś zero reakcji, gdzie nawet przy nich jakiś ojciec patus #!$%@?ł dziecku w głowę.


@Kasahara: A rozumiem że w takim razie ty zgłosiłeś ojca patusa do opieki społecznej? W końcu nie może być tak że:

jak rodzice #!$%@?ą dzieciaki aż kości gruchają to spoko i zero problemu


Bardzo dobrze że reagują i że rodzice mają świadomość że ktoś im patrzy na ręce.
  • Odpowiedz
@Monke:

1) Tak zgłosiłem
2) No takie niezbyt dobre reagowanie, gdy robią to w stosunku rodziców, którzy nie maja problemu ze współpracą i wyjaśnieniem sprawy lub dostarczeniem dokumentów a nie widzą takich, które budzą faktycznie niepokój zachowań. Co dalej regularne naloty księdza i policji aby wiedzieć, że ktoś mi patrzy na ręce? :)

¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kasahara: Przemocowiec to nie zawsze jest patus, może to być też ktoś kto wygląda na kochającego tatusia lub mamusię. Patusów jest najłatwiej wyłapać ale dobrze że reagują na każdy przypadek który pozostawia wątpliwości bo dzięki temu można też wyłapać tych pozornie wyglądających jak cudowna kochająca się rodzinka.
  • Odpowiedz
@ThePaueu legenda w rodzinie chodzi o tym,jak starsze rodzenstwo "pilnowalo" mnie na podworku. Ja w wózku, w szelkach podobno oni grali w pilke. Podobno sie wychyliłam i zawislam na tych szelkach obijajac twarz o stelaz, oko bylo tak zapuchniete ze nie bylo pewnosci, czy jest cale.

  • Odpowiedz
@erebeuzet: hmmmm, moje dzieci potrafią tak wyglądać mimo, że nigdy nigdy nie podniosłem na nie ręki ani nikt je nie pobił. Tak bywa. U nich jednak wyjście na dwór jest lepsze niż telefon. Normalny lekarz czy policjant o tym wie. W mojej opinii takie nogi nie świadczą o znęcaniu i biciu. Chyba jednak jest różnica i lekarz powinien jakoś wychwycić.
  • Odpowiedz
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: dzieci się nie odchudza, tylko reguluje żywienie. Nie mają zrzucać wagi, mają nabrać zdrowych nawyków żywieniowych. Nadmiar tłuszczu wciągnie rosnąc.

Podstawą jest ruch a ta wygląda na ruszającą się.

Note: komentarz nie dotyczy chorobliwej otyłości, to zupełnie inna historia.
  • Odpowiedz