Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie 2 lata służyła mi wiernie bluza, którą dostałem w prezencie. Mimo bardzo intensywnego używania, dopiero teraz pojawiają się na niej pierwsze widoczne ślady użytkowania, więc szukam godnego następcy. Niestety ta już dawno nie ma metki, a osoba która ją kupowała nie pamięta dokładnie firmy, tym bardziej że kupowana była w UK. Budżet nie jest tak istotny o ile będzie spełniać wszystkie wymogi, która ma obecna, w której jestem zakochany:
- totalny basic, brak jakiegokolwiek wzoru/brandu
- uniwersalny, gładki kolor pasujący do różnych stylówek (czarna, szara ew. biała to moi faworyci)
- bardzo przyjemny, z obydwu stron miły w dotyku materiał, żeby oczarowała każdą osobę która spróbuje ją pożyczyć
- przy odpowiednim programie prania, absolutny brak degradacji tkaniny po wyjęciu z pralki
- "mięsista" w dotyku, jednocześnie stosunkowo gruba jak i przylegająca do (szczupłej) sylwetki
- kaptur to kaptur a nie mały kawałek cienkiej szmaty przyszyty do kołnierza
- wolałbym bez suwaka ale nie jest to aż tak istotne
Przeszukałem sporo internetu i jakoś nie znalazłem nic co przykułoby moją uwagę. Znacie jakieś firmy/szwalnie, które mogłby oferować takie wysokojakościowe produkty najlepiej z możliwością ewentualnego zwrotu po przymierzeniu?
#modameska #bluzy #ubrania #ciuchy #zakupy #bluza #streetwear
  • 3