Wpis z mikrobloga

Postanowiłem napisać o bardzo słabej akcji jakiej doświadczyłem na Poland rocku. Wołam
@josedra52 Niestety bardzo zawiodłem na pokojowym patrolu.

Kilka metrów od mojego namiotu spał koleś na środku drogi - zaczepiałem go wcześniej czy wszystko ok i koleś się przebudzal - mówił że "odpoczywa" i szedł spać znowu.

Około północy ostatniego dnia zrobiło się strasznie zimno - a ten gość dalej tam leżał od kilku godzin. Do tego w nocy był prawie że nie widoczny więc ludzie mogli go po prostu zadeptać. Postanowiłem uderzyć do patrolu żeby go ogarnęli albo przynajmniej przykryli folia termiczna (bądź mi dali tą folie to sam to zrobię).

Pięć patroli miało to kompletnie w dupie - po przyciśnięciu kierowali do innego patrolu który "ma folie". Ostatni patrol skierował mnie do jakiś pajacy ubranych na żółto bo przecież pięć pozostałych patroli nie miało podstawowego sprzętu jakim jest ta cholerna folia.

Pajac ubrany na żółto mnie wyśmiał xd nie chciał mi dać folii, nie chciał żebym go zaprowadził do leżącego bo "to daleko" I generalnie miał ton i minę pełna pogardy. #!$%@?łem się i zacząłem dzbanowi tłumaczyć że od tego są i koleś może dostać hipotermii jak zrobi się w nocy jeszcze zimniej. Gość miał to w piździ i z usmieszkiem rzucił ze jak tak mi zależy to mogę iść kupić folie i go okryć xd

Tak też zrobiłem - rano chłopa już nie było więc mam nadzieję że nie zamarzł na śmierć.

Generalnie chyba czas wprowadzić jakieś szkolenia z empatii bo jak widać tej mocno brakuje w tej zacnej formacji.

#polandrock #woodstock
  • 7
@Stan_Przedzawalowy: @godwin91ek: @Ataxia: Na żółto to są liderzy i każdy ma pod sobą ok 20 osób.

Dziwna sytuacja, w takiej chwili sprawdza się co z osobą do której jesteśmy wzywani, ocenia się stan i albo pomaga dotrzeć do namiotu albo punktu medycznego (albo wzywa trxa jeśli poszkodowany nie da rady dotrzeć o własnych siłach).

Przyznam, że trochę mnie to wkurzyło bo powtarzano nam aby uważać na ludzi śpiących w
@josedra52 no mega, zepsuli mi humor na kilka godzin. Nikt z nikim się nie kontaktował - pokazywali albo mówili gdzie iść i tyle.

Gość w żółtym który miał #!$%@? stał w trakcie koncertu Skindred na lewo patrząc na scenę (koło takiej platformy, za barierkami). Można to gdzieś zgłosić?
Pięć patroli miało to kompletnie w dupie - po przyciśnięciu kierowali do innego patrolu który "ma folie". Ostatni patrol skierował mnie do jakiś pajacy ubranych na żółto bo przecież pięć pozostałych patroli nie miało podstawowego sprzętu jakim jest ta cholerna folia.


@Ataxia: W sumie jeżeli to weterani z Kostrzyna to trochę mnie to nie dziwi xD Tam co 2 metry spał jakiś typ na ziemi/asfalcie i nikomu nie działa się krzywda