Wpis z mikrobloga

Posiadam takie oto głośniki IBOX IGA 600. Jakiś czas temu zgubiłem 1 głośnik satelitarny i szukam czegoś taniego czym mogę je zastąpić. Znalazłem takie kolumny na Alledrogo. Czy ktoś z ekspertów z tagu #audio jest mi w stanie powiedzieć czy to będzie jakkolwiek grało z tym subwooferem. Żeby sie dowiedzieć czego poszukiwać to rozkręciłem ten mały satelitarny głośniczek i w środku są dwa głośniki jeden 6 Ω a drugi mniejszy 8 Ω. Jestem totalnie zielony jeżeli chodzi o te tematy audio wiec jeżeli ktoś jest w stanie podesłać konkretny model jaki by dobrze do tego pasował to jestem otwarty na sugestie. Dodam tylko ze głośniki używane przy komputerze głownie muzyczka i czasem filmy.
Dodatkowo najlepiej żeby było to dość budżetowe rozwiązanie.
Z chęcią wysłucham każdej opinii nawet takiej, która mówi ze bez sensu się w to bawić i lepiej kupić jakiś cały zestaw używanych z olx.
W razie czego nie jestem jakimś audiofilem, ale jak można coś poprawić to z chęcią z tego skorzystam.
Wiem że kolumny te nie mają wtyków RCA ale wydaje mi się ze to nie problem i w razie czego mogę sobie to dolutować.
Dla zasięgu dodaje tagi #pytaniedoeksperta #glosniki #audiofile
  • Odpowiedz