Wpis z mikrobloga

@Hagis6: Ale to oni sa Ekipa.. Friz i Wersow tez sa Ekipa ale Genzie nie jest ekipa i nigdy nia nie bedzie. Bedzie stara ekipa i osobna Friz z Genzie. Z tym Genzie tez moze byc mocny rozpad jqk zaraz wszyscy beda sie wyprowadzac, Faustyna wraca do Wawy. Mortalcio moze gdzies tez wroci poza Krakow. Hania z Swiezym w Krakowie tez nie chca chyba zostac, nie pamietam dokladnie co kiedys mowili
@Hagis6: bo to oni są z ekipy i dzięki nich, Friz odniósł taki sukces. Bo bez tych ludzi, tego by nie było :) nie szukaj #!$%@? się na siłę. Genzie nie będzie ekipa v2, co najwyżej zastąpi tamtych na jakieś pół roku
@corryand Friz ma plan, że jak się skończy Genzie sezon 1 i każdy pójdzie w swoją stronę i każdy z nich jeśli będzie znanym influencerem to Friz będzie miał z nich duży procent za deale przez wiele lat.
@Grooveer: owszem bedzie zabieral % ale ja pisalem o tym ze on sam nie bedzie mial z kim nagrywac. A widac ze wrocil na kanal z regularnoscia. Jak sie rozjada to nie wiem z kim bedzie nagrywal.
@Grooveer: no ale tak ciagle z nowymi tez slabo.. T5M bede ogladal ale to na kanale T5M ale czy na kanale Friza by aie sprawdzilo od razu potrm nagrywanie z nimi bo nie ma nikogo innego to nie jestem przekonany
@corryand dlatego uważam, że odejście od starej gwardii Ekipy to duży błąd Friza i odczuje tego konsekwencje. Z każdym kolejnym kwartałem stopniowo będzie miał coraz mniej wyświetleń.
@Grooveer: dokladnie! Bardzo duzy blad i na 100% bedzie zalowal tej decyzji. Duzo bledow zostalo popelnionych- od zbyt biznesowego podejscia, przez zmienianie contentu, wielkie depresje i rzucanie yt, poprzez zaniedbanie przyjazni, nie pojawianie sie u nich na kanalach itd. Od strony ekipy tez pelno bledow jak brak checi, kreatywnosci, zajawki, chodzenie ja latwizne, lenistwo, brak czasu i checi na wspolne nagrywki, za wysokie ego i byc moze brak wdziecznosci. Nie wiadomo