Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki czy ktoś ostatnio starał się o bon na zasiedlenie z #urzadpracy?
Czy wymagane jest oświadczenie pracodawcy o zamiarze zatrudnienia i czy jest ono ogólnie wiążące dla pracodawcy, że musi mnie zatrudnić? Chcę "uciec" do jakiegoś większego miasta i dopiero zacząć szukać roboty (myślę, że w większym mieście nie będzie problemu ze znalezieniem czegoś na start, chociażby na jakiejś produkcji), więc na tę chwilę nie ma kto wystawić takiego oświadczenia. Jutro będę dzwonił do UP, ale może ktoś ostatnio przechodził przez ten proces. #pracbaza #bezrobocie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62f012f1cdd8d55ea642355b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania:

każdy UP ma dodatkowo swoje regulaminy, u mnie wymagają oświadczenia pracodawcy, że zatrudni osobę bezrobotną aby wypłacali bon, musisz dopytać u siebie, jak będą chcieli oświadczenie to jedziesz gdzie chcesz na wynajem na pokój na miesiąc szukać pracodawcy

oczywiście najtrudniej znaleźć pracodawcę który Cię zatrudni na minimum 6 miesięcy co przy dzisiejszej sytuacji gospodarce jest ryzykowne bo nie przewidzisz czy cza miesiąc lub daw nie zawiesi się firmy lub jej