Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Prawie 7 tysięcy w jeden stream kilkugodzinny, na którym Sergiusz grał w GTA i oglądał trochę youtube'a. Dalej będzie Was to bolało? Boli Was to, że wy musicie 3 miesiące w kołchozie pracować na to? Aż tak Was bolą ludzie sukcesu?

Przeciętny wykopek uważa, że trzeba pracować 8h dziennie 5 dni w tygodniu fizycznie i zarabiać najniższą krajową, wtedy jest się uczciwym i dobrym człowiekiem. Prawda jest taka, że każdy z Was by chciał tak żyć, ale zwyczajnie nie macie żadnych predyspozycji do czegokolwiek.
#famemma #przegryw #nitro #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_1659946758FTuMs30wO5USpX6jZux6eW.jpg
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@razor172: skończyłem szkołę, obecnie mam wakacje, a potem na studia. Pieniędzy mi nie brakuje, bo nie jestem nieudasem jak 90% wykopu i nie muszę jechać na szaparagi do Holandii.
@Daddy2137 Nowe konto do obrony idola? Pewnie,
Twoi idole tacy jak Nitro czy Isamu to mogą mieć miliony na koncie, mase mieszkań, i co z tego? Nadal beda wiesniakami z kompleksami, czego mam Sergiuszowi zazdroscic, dominacji recesywnej 170cm wzrostu mikrofonu na mordzie i nieudacznictwa? Xayoo już go w Dissie wyjasnil, Nitro sie do niczego nie nadaje i kazdy zarzut sie idealnie zgadza z rzeczywistoscia. Ale spoko idz pisz na wykopie ze twoj
@razor172 @heatblast1221 i widzicie, ja nawet nitro nie bronię - jego fanem nawet nie jestem a wy już sie odpalacie na nitro. Wasz tok myślenia wychodki to zaatakować bliską mi osobę bądź autorytet żeby mnie zranić, moge sie założyć że jesteście internetowymi ruchaczami matek jak tylko macie anonimowość w internecie xD Taktykę słaba przyjęliście, ale czego można się po was spodziewać :)

Gość was na własnym terenie masakruje, chociaz nawet tego nie