Wpis z mikrobloga

@elon_w_zbozu tu trzeba ostrożnie. Pamiętam, historię wokół tego filmu, że on zarobił więcej na pozywaniu ludzi, którzy go krytykowali lub ściągali z torów niż z kin - ale pamięć może mnie mylić i mogłem pomylić filmy
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: Pamiętam jak kiedyś przypadkiem na to trafiłem w tv. Z każdą kolejną minuta filmu nie mogłem się się nadziwić jak fantastycznie ciekawą i wciągającą fabułę można wymyślić. Po 20 minutach chciało by się by ten film nigdy się nie kończył. Polecam mocne 1/10 ! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@elon_w_zbozu: osobiście nie oglądałem ale patrząc na współczesny poziom pilskiej kinematografii to bym się grubo zastanowił. Jedną z niewielu dobrych współczesnych komedii to jest kołysanka którą mogę w ciemno polecić.
  • Odpowiedz
@elon_w_zbozu: @_kapsel: bawiłem się wyśmienicie, poziom żartówk najwyższych lotów, co chwilę musiałem przewijać do tyłu by wyłapywać różne smaczki i niuanse, które pominąłem podczas oglądania dowcipów i gagów za pierwszym razem. Brawurowa rola śmietanki polskiego aktorstwa, super zrealizowane zdjęcia i muzyka, którą nucę do tej pory.
  • Odpowiedz