Wpis z mikrobloga

Powiem krótko - #!$%@? mnie ten cały Lewandowski (w sensie Robert, Mariusz deczko mniej). #!$%@? mnie, że zniszczył moje dzieciństwo. Będąc szczawikiem oglądałem z tatą z wypiekami na twarzy ligę szkocką na Polsacie Sport, gdzie Magic Żurawski zapakował 4 bramki Dunfermline. I to było wtedy wielkie wydarzenie w polskim sporcie. WIELKIE. O takich rzeczach pisali nawet w babskich kolorowych czasopismach typu Pani Domu. A dzisiaj, z perspektywy tych 16 lat, wszystkie tamte mecze, piłkarze, bramki wydają się być nic nie warte na tle tego, co wyprawia pan piłkarz Lewandowski. Tyle ode mnie.
#mecz #pilkanozna #lewandowski
Lolenson1888 - Powiem krótko - #!$%@? mnie ten cały Lewandowski (w sensie Robert, Mar...

źródło: comment_1659902406VEYXPeeEgVteoJjvSr65i1.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@tomekruslan: Pamietam jak moj kuzyn zgrywał sobie wszystkie bramki Polaków za granica na plyte. Miał ich chyba ze 3h i oglądaliśmy je za każdym razem jak przyjeżdżałem do niego na wakacje. Najwiecej było właśnie Wichniarka w Arminii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: chłop strzelał średnio mniej niż 1 bramkę na 4 mecze reprezentacyjne albo potrafił mieć serie typu rok bez bramki, a i tak był pewniakiem w kadrze i dla wszystkich to było normalne xD Jedyne co pamiętam z jego gry tak bez sprawdzania to słupek z Portugalią. To były czasy xD
  • Odpowiedz