Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@TzK_ miały być ma grzyby ale poza tym usrojstwem niczego innego nie znaleźliśmy.¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 3
@knd ciekawe. Dezodorant jest chyba pusty: dziurki pod spodem? Chyba ma tylko cel, aby sznurki były rozdzielone i całość się nie kręciła. Moim zdaniem... Ktoś sobie po prostu świecił w nocy. Powiesił tak, aby nie podpalić lasu jak zaśnie. Są ślady po noclegu?
  • Odpowiedz
via Android
  • 47
@framugabezdrzwi, @koloalu, @rakujp, @rexxaris, @mk321, @kamilbeka, @KHOT

Spotkałem się ze strażą leśna. Wskazałem miejsce, dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy że świry (inaczej nie da się tego nazwać) wbijają świece, obsypują liśćmi i idą sobie na kawkę do domu... Takiej instalacji jeszcze nie widział... Mają ten teren przeczesać, sprawdzą czy jeszcze gdzieś nie ma podobnej instalacji i założą fotopułapkę.

Co z tego wyniknie to się okaże. Mam
  • Odpowiedz
@knd: Jedyne, co taki przedziurawiony dezodorant zmienia, to rozstaw sznurków, który mógłby się szybko zmniejszyć przy kręcącej się świeczce. Szansa zapalenia się czegoś niby pomijalna, ale nadal używanie świeczki w lesie w takich warunkach jest zwyczajnie zbędnym ryzykiem przy takiej dostępności innych źródeł światła. Mógł spać na hamaku między tymi drzewami. Dlaczego nie zabrał tego z sobą? Musiałby rozwieszać to od nowa, gdy wróci. Wątpliwe, że zgasłaby sama zakładając brak deszczu.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@smipur: taki był zamysł ale w praktyce to nie zadziała, wiem bo za gówniaka sam testowałem wrzucanie dezodorantów do ogniska i o dziwo nic nie chciało wybuchnąć
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@knd: widać na dezodorancie dziurkę. Może ktoś w nocy strzelał do celu (dezodorant) a świeczkę użył by widzieć cel. To wydaje mi się sensowniejsze niż myk na podpalenie lasu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tikoczento: jestem piromanem a w sumie byłem za dzieciaka oraz miałem taki pomysł :D. Ale nigdy był tego nie robił w lesie, poza tym jaki to rejon bo ja pl zachodnio pół
  • Odpowiedz