Wpis z mikrobloga

@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: cóż. Tak naprawdę to ...
gdybym miał możliwość (domek jednorodzinny) to wolałbym budować meble a nie nowe miasta w cywilizacji.
Więc jako ze nie mam gdzie tworzyć mebli to gram w gierkę. I jest trochę podniety bo nie grałem w gry stacjonarne od kilku lat.
Jedyne co to w hattrick.org grałem. Ale to jest gra dla tych co czasu nie mają bo wystarczy jej poświęcić kwadrans na tydzień.
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur: grałem w to od 1993 mając wtedy 9 lat, ostatni raz może ze 3 lata temu. Epicka i niezapomniana, jeszcze gdyby dopracowano parę mankamentów to grałoby się wyborowo. Przeszedłem na najwyższym poziomie przeciw każdej ilości cywilizacji na świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jakich mankamentów twoim zdaniem?


@4pietrowydrapaczchmur: zapis i odczyt gry, chyba że nie pamiętam i na PC jest łatwiej, bo na Amidze trzeba było od nowa uruchamiać.

Pytanie czy grałeś w tą wersję trudniejsza z dodatkowym bonusem do niezadowolenia (gdy masz więcej miast) czy nie.


@4pietrowydrapaczchmur: nie ponieważ nie słyszałem o niej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rbk17: W wersje na XP mało kto gra. Większość na DOSowej pyka.
A w niej również trzeba od nowa uruchamiać jak coś ci sie nie podoba i chcesz wrócić do save. Choć istnieje chyba jakiś mod do tego. Ale co to za wada w sumie.
Nie musiałes słyszeć. Tak naprawdę chodzi o wersję łatki/patcha którą miałeś wgraną: 474.1, 474.2, 474.3, 474.4. 475.1
Bodaj wersje 3 i 4 są z "bonusem". A
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur: mi się śni czasem po nocach ta gra że widzę mnóstwo lądów i już widzę w wyobraźni jak to nie pozakładam tam wielu miast ( )

A grywałem na wersji Amigowskiej z emulatora bo muzyka i dźwięk mi się podobały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chcę pograć w inne części bo 1 było za dużo w moim życiu.
  • Odpowiedz
Jeszcze chwila i trzeba będzie czarnolistować osoby typu mam 30 lat i gram w grę, mam 39 lat i oglądam bajkę z dzieciństwa bo zaczyna się robić spam.


@Michalski06: lepsze to było niż teraz w grach on-line szarpać się o wbijanie leveli i brak czasu na pogodzenie tego z normalnym życiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
lepsze to było niż teraz w grach on-line szarpać się o wbijanie leveli i brak czasu na pogodzenie tego z normalnym


@rbk17: Nom
Pamiętam jeszcze przeglądarkowe plemiona czy gladiatusa.
To dopiero była strata czasu.
I jeszcze Ogame było w które już nie grałem.
  • Odpowiedz
@4pietrowydrapaczchmur: pamiętam jak mój brat mi pokazał programik jak manipulować statystykami w tej grze - zmieniałem jak szalony którą cywilizacją grać(wybierałem tą co się najlepiej rozwinęła), oraz parametry i nazwy jednostek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W wersji amigowej (przynajmniej na Amidze 500, z dyskietek) najgorsze dla mnie było to, że nie dało się pominąć intra. :D A krótkie nie było.


@PerfekcyjnyMelancholik: tak, ale ja coś kombinowałem pamiętam, że wyciągałem dyskietkę w trakcie ładowania, potem wkładałem i dzięki temu trochę skracałem czas czekania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rbk17: Amiga. Czas Cywilizacji, Setttlersów, Sensible World of Soccer, Lemingów, Cannon Fodder, Worms, Lotusa

@4pietrowydrapaczchmur: nostalgłem.
Chyba sobie Dune II zapnę dzisiaj, albo Colonisation. Ech, kiedyś to były czasy, teraz nie ma czasów...
  • Odpowiedz