Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Parę dni temu napisałem do jednej z organizacji w Szwajcarii oferujących usługę wspomaganego samobójstwa. Opisałem tam mój problem związany z niskim wzrostem (<165) który utrudnia mi codzienne funkcjonowanie w społeczeństwie i coraz częściej doprowadza mnie do myśli samobójczych, to tak z grubsza. Odpisali mi, że niestety nie są w stanie mi pomóc, bo jestem młody i nie ma ku temu żadnych podstaw medycznych (z resztą napisałem im, że depresji ani nic takiego nie mam). Polecili mi, żebym zwrócił się o jakąś pomoc w swoim kraju (o jakiej pomocy mówicie, terapia? XD) i dodatkowo załączyli link do strony gdzie można z kimś porozmawiać w sytuacji kryzysu psychicznego. Nawet takie organizacje nie rozumieją mojego problemu, nikt mnie nie rozumie. Ani moja matka, ani obcy ludzie, bo znajomych żadnych nie mam, ani nawet organizacje które powinny mieć inne spojrzenie na sytuację niż przeciętny zjadacz chleba.

Liczyłem na to, że chociaż oni wykażą cień zrozumienia dla mojego problemu, zwłaszcza że nawet na swojej stronie dali informację że nie trzeba być terminalnie chorym i nie można mieć chorób psychicznych. Przeliczyłem się jak zwykle. Teraz już wiem, że nikt i nic nie jest w stanie mi pomóc.

#przegryw
#samobojstwo
#wzrost

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ee580ad9c77d8d278a8c14
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 23
@AnonimoweMirkoWyznania: Może poczytaj o operacji wydłużania nóg, jak masz taki kompleks ze wzrostem. Warto nawet wziąć kredyt na to jak chcesz się z tego powodu zabić. Spróbować zawsze warto. Mając 165cm i wydłużając nogi o 15cm osiągniesz mityczne 180cm.

https://carolina.pl/aktualnosci/wydluzanie-konczyn/
"W przypadku wydłużenia do 5 cm operację przeprowadza się najczęściej na kości piszczelowej, w przypadku wydłużenia do 8 cm – na kości udowej. „Maksymalnie możemy wydłużyć kończynę do 16 cm, wprowadzając
wykopek: Żadna organizacja nie jest w stanie zwiększyć Twojego wzrostu. Musisz się z nim pogodzić i tutaj terapia może pomóc. Zacznij doceniać to co masz i skup się na odnalezieniu się w życiu. Zacznij grać tymi kartami jakie życie Ci rozdało (niektórzy dostali znacznie gorsze). Unikaj tagów przegrywowych i pillowych, bo tam skupiają się zwolennicy nicnierobienia i szukania wymówek na swoje niepowodzenie w życiu, a to do niczego dobrego nie prowadzi.
@AnonimoweMirkoWyznania Poukładaj sobie w głowie, bo tam jest problem, Ty się zadręczasz, a innie mają to gdzieś jak Ty wyglądasz. Taka jest prawda, każdy myśli i patrzy na siebie, a innych nie dostrzegają i nie obchodzi ich Twój wzrost, a jak wzorujesz się na Tinderze, to masz odpowiedź skąd Twoje samopoczucie i niska samoocena
@pan_warell: Pewnie, lepiej nic nie robić, użalać się nad sobą i szukać ucieczki z tego świata. Jak wzrost jest aż takim problemem, że chłop chce się zabić, to może warto wcześniej się poddać operacji. W czym problem? Zwykła chirurgia plastyczna. Nie z takich powodów ludzie poddawali się zabiegom.
GwiezdnySadysta: @Ramboobambo: typowa odpowiedź normictwa gdy ktos powie że ma niski wzrost.
1. Operacja ta kosztuje setki tysięcy złotych więc w Polsce pojedyncze osoby mogą sobie na nią pozwolic tylko ze względu na koszt.
2. Jest bardzo bolesna, bo polega na łamaniu kości
3. Niesie za soba powikłania, bo bodajze przez rok po operacji nie mozna normalnie chodzić.
4. Istnieje ryzyko niepowodzenia i można zostać kaleką do końca życia.
5.
1a6e1 9r33n: Ja pierdzielę - gościu za granicą uznali,że widocznie jesteś jakimś trollem od Ziobry robiącym materiał piętnujący eutanazję dla TVP,bo wyjątkowo masz bzdurny powód by się zabić, a do ciebie to nie dociera ?

Nażarłeś się tego pierdzielonego blackpillu i tyle. #!$%@? ten swój "niski" wzrost, zignoruj na chwilę swoje problemy i próbuj cieszyć się życiem jakie jest - a jak cię on tak boli że niby jesteś "niski" to
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiem, że tyle kosztuje. Wychodzi około 200tys na nogę, ale czy to są pieniądze aż tak nieosiągalne? Można wyjechać za granicę i zamiast na dom odkładać na operacje. Warto znać wszystkie możliwości i nie zamykać się na pewne drogi. Jak masz całe życie żyć w smutku i ciągłej depresji spowodowanej wzrostem, to chyba warto poświęcić ten rok i potem żyć inaczej? A, że proporcje będą dziwne? Wiadomo, ręce będą krótsze
@Ramboobambo:
#!$%@?ąc od tego, czy niski wzrost jest problemem, czy nie, to trochę dziwi mnie, że niektórzy tutaj tak na ciebie wsiedli za proponowanie operacji wydłużania nóg. Kurde, żyjemy w czasach, gdzie tranzycja płciowa jest coraz bardziej akceptowanym zabiegiem, jeśli ktoś źle się czuje że swoimi cechami płciowymi, a to też jest przecież dość ryzykowna operacja. Ale nie, wydłużanie nóg jest złe, bo... bo co, tak właściwie? Nie ogarniam tego xD
Ale nie, wydłużanie nóg jest złe, bo... bo co, tak właściwie?


@Devilus: Bo daje możliwości, a łatwiej usiąść i powiedzieć, że nic się już nie da zrobić i zamknąć się w piwnicy. I wymyślać, że za drogo, że komplikacje, że będzie bolało, że coś i coś tam i, że jedyne wyjście to się zabić. Najdroższa metoda gwoździem precise umożliwia normalne funkcjonowanie i chodzenie, nie wymaga też jakiejś trudnej rehabilitacji.
Ramboobambo - > Ale nie, wydłużanie nóg jest złe, bo... bo co, tak właściwie?

@Dev...
@laphroig: Najlepiej do nich zadzwonić i się zapytać. Ja sobie nóg nie wydłużałem, dlatego nie mogę kogoś polecić, jedynie trafiłem na ten temat kiedyś na reddicie i sporo osób było zadowolonych z efektów.