Wpis z mikrobloga

Pomijajac moj stosunek do calego orga jakim jest FNC i jego graczy. Ten cały roster jest do zaorania. Kompletnie nic tam nie gra, z draftami włącznie.

Najlepsze jest to, ze praktycznie nie ma tam nikogo na kim mozna by było budować roster.

Wunder lata świetności ma za sobą, chociaz patrzac na poziom Topow w LEC to MOZE jednak warto go zostawic bo nie znajdzie sie latwo nawet o 50% lepszego topa. Chyba, ze FNC wpadnie na pomysl jakiegos AZJATYCKIEGO eksperymentu( co mnie w sumie nie zdziwi)

Razork lata jak kurczak bez głowy i nie ma synergii z nikim. Pytanie czy to jego wina czy reszty. Patrzac z perspektywy tego co grał w MSF i jak działa FNC to ide w założenie, ze to wina obu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Humek gra absolutne gowno i tez nie ma synergii z niczym. Ale to, ze umiera na prawie dosłownie kazdym ganku na midzie to jest tylko i wylacznie jego wina. Wyglada jakby gral pod zwolnienie samego siebie.

Upset, tutaj wszyscy wiemy. Moze i gra stabilnie, ale to nie jest gracz na zdobywanie czegokolwiek innego niz subów na OF'ie jego zony. Juz raz FNC budowało roster dookola niego i #!$%@? Bwipo, Adama i Nisquiego. Procz pozbycia sie Adama to był naprawde outstanding move.

Jesli chodzi o Hylliego to mam wrazenie, ze tylko Rekkles go potrafil trzymac na smyczy i zamienic jego inty w bron. W próżni mozna go zatrzymac bo badz co badz Hyli jest dobrym graczem, ale jesli robisz super reset rosteru to musisz sie liczyc z tym, ze Hylli na swoj wlasny plan na gre ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No i Coaching staff tez do #!$%@?, tu nie ma nawet dyskusji.

Oto co sie moim zdaniem stanie. FNC zatrzyma Hylliego i Upseta, wyjebia Humka, Wundera i MOZE Razorka. Beda PO RAZ KOLEJNY walczyc o Perkza i Alphariego + jakis azjatycki import z dupy i beda liczyc, ze tym razem nie jebnie. Czy im sie uda to zalezy od tego jak skonczy VIT. Wsrod innych genialnych opcji mamy jeszcze Francuskiego w0nderboya 2.0 Vetheo. Wtedy Razork sie utrzyma a na topa wleci jakis losowy azjata.

#leagueoflegends
  • 4
@Vezz: no wygląda to tragicznie. Niby od tego splitu w sztabie jest ktoś więcej, niż tylko Yamato. Co do samej pracy Yamato to trudno mi się wypowiadać. Wielokrotnie oglądałem jego analizy draftów i meczów i na prawdę dużo fajnych, sensowych rzeczy mówił. Parując to z powtarzającymi się informacjami o tym, że niestety to zawodnicy wybierają draft.

Wunder jest prawie cały czas na tank duty. W tym splicie gra dobrze, w poprzednim
@Vezz: Nie dodałeś tylko jednej rzeczy, zakładając, ze fnc jednak dostanie się do playoffow i będzie miało slot na worldsy. To nie wiadomo czy upset znowu nie postanowi zostawić drużyny dla żonki ( ͡° ͜ʖ ͡°)