Wpis z mikrobloga

Jaka to jest koorwa ta depresja. Nie śpię od jakichś sześciu godzin, ale dopiero co zwlokłem się z łóżka. Nie mam siły na nic. Nic się nie chce. Głowa boli. Cały dzień zmarnowany. Miałem iść do takiego jednego sklepu, ale już nie zdążę, bo zaraz zamykają, a ja się nie mogłem zebrać na to cały dzień.. Do tego od wczoraj jestem przeziębiony, pewnie organizm już nie wytrzymał tego stresu. Ostatnio zresztą ciągle na coś choruję, ale jak robię badania to wszystko w porządku. Po prostu łeb chory i tyle.
Nie chce już mi się.
#przegryw
  • 16
  • Odpowiedz
@farew3Ell: Jakie leki wg ciebie mogą zadziałać, a przy tym nie narobić krzywdy? Kiedyś, dawno temu miałem krótki epizod z hydroksyzyną, miałem ją brać doraźnie w sytuacjach stresowych, a dostałem po niej jeszcze większych lęków.
  • Odpowiedz
@dizzy126: ja mam na zmianę takie odczucia, że chcę się umówić do psychiatry po leki, a za chwilę nie chcę.. ale ostatecznie jakoś nie mogę się do tego zmusić. Nie wiem czy to jest niechęć przed samą wizytą, czy strach przed tym, że ewentualne leki mi zryją psychikę jeszcze bardziej. A może to jakiś taki lęk w ogóle przed jakimikolwiek zmianami.. eh nie wiem już sam.
  • Odpowiedz
@dizzy126: Tak jak wyżej wspomniałem, kiedyś zdarzyło mi się brać krótko hydroksyzynę i też mi zaszkodziła zamiast pomóc. Co zabawne to nawet nie byłem nigdy u psychiatry, a ten lek mi przepisała dermatolog, u której byłem z objawami pokrzywki, która mi wychodziła na ciele poniekąd na tle nerwowym. Pamiętam, że już po jednej tabletce niezłe lęki mi się wkręciły. No i teraz średnio mam ochotę na takie eksperymenty..
  • Odpowiedz
@Overthefear: Pierwsze 2 tygodnie to bardzo duże lęki, zacząłem szybciej przybierać na wadze i to co najbardziej mi zaszkodzilo to praktycznie codzienna zgaga, gdy przed braniem to miałem ją z 1-2 razy w życiu. Wypalało mi przełyk i normalnie miałem problem zasnąć zawsze a co dopiero jak wypala przełyk. Dość niedawno mi przestała ta zgaga sie pojawiać. Na szczęście już jest gituwa. A z pozytywnych objawów to żadnych nie było :(
  • Odpowiedz