Wpis z mikrobloga

Stanowski to jednak Janusz nad Janusze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomijając już żałosne tłumaczenie się z tych gównianych biedronkowych szklanek czy rimmingu Cześka Michniewicza, właśnie trafiłem na odcinek gdzie jakiś widz dzwoni i pyta czy wie jakiego wojownika czy tam postać Lego najbardziej lubi jego syn, bo widział na instagramie że się tym interesuje. Tłumaczy że też ogląda ten serial/bajkę(nie wiem dokładnie co to) i że mają jakąś grupę dyskusyjną związaną z tymi tematami. No i Janusz Stanoski się odpalił i zaczął wyśmiewać tego chłopaka, że jest jakiś nienormalny i infantylny, bo interesuje się tym lego, a sam nie wie którą postać lubi syn, bo on jest poważnym człowiekiem i takimi gównianymi tematami się nie interesuje, bo on dorosły jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No fajnie panie stanoski, ale sam swoją karierę zbudowałeś wokół oglądania jak chłopy ganiają za dmuchanym balonem XD
Już #!$%@? z tym lego wojownikami, bo nawet nie wiem co to, ale #!$%@? mnie takie #!$%@?, że moja rozrywka jest lepsza niż twoja, bo prawdziwy dorosły chłop to powienien meczyk obejrzeć i piwko wypić z gównianej chińskiej szklanki z foliową nalepką XD
#kanalsportowy #stanowski
ChamskoCytuje - Stanowski to jednak Janusz nad Janusze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pomijając już żał...

źródło: comment_1659704237hAyFVwimBYAGK0oFNtkEfJ.jpg

Pobierz
  • 5